Body Attack, Magnesium Calcium, 250ks

Body Attack, Magnesium Calcium, 250ks Zobrazit větší

43

Body Attack (SRN)

Minerální doplněk vápníku a hořčíku se podílí na udržení zdravých kostí a zubů. Podporuje také látkovou výměnu a optimalizuje distribuci vody v tělesných tkáních, což může zlepšit normální funkci srdce a svalů.

Více informací

270 Kč s DPH

Body Attack Magnesium a Calcium 250 Tabs

Při jednostranné výživě s nedostatečným přísunem ovoce, zeleniny, ořechů, obilnin a mléčných produktů je tělo špatně zásobeno minerálními látkami, především hořčíkem a vápníkem. Preparát minerálních látek Magnesium a Calcium může posloužit těm, kteří přijímají výživu chudou na minerální látky, a také těm, kteří pravidelně sportují a pocením ztrácejí velké množství minerálů. Denní dávka 4 kapsle dodá 440 mg vápníku a 246 mg hořčíku, což přibližně odpovídá ztrátě tekutin potem.

Pro látkovou výměnu energie a proteinu hraje hořčík a vápník ústřední roli. Hořčík se podílí přibližně na 300 pochodech látkové výměny, uvolňuje přívod výživových látek pro tělo a umožňuje tak tvorbu nových, tělu vlastních substancí, nezbytných pro látkovou výměnu energie a funkci svalů. Mimoto může přispět k zamezení únavy.

Oba minerály pečují o vyrovnané hospodaření elektrolytů a tekutin v tkáních, tím je zajištěno zásobení svalových buněk výživovými látkami a kyslíkem. Také regulují přenos signálů mezi nervovými buňkami a svalovými vlákny.

Hořčík přispívá k uvolnění svalů a vápník k lepší svalové kontrakci.

Nedostatek se projevuje svalovou slabostí, křečemi a únavou.

Vápník přispívá k normálnímu krevnímu oběhu a je důležitým stavebním prvkem kostí a zubů.

Složení:

Calciumcarbonat (44%); magnesiumcarbonat (26,4%); kukuřičný škrob (maltodextrin); rostlinný olej; protispékavá látka (hořčíková sůl z potravinových mastných kyselin)

Doporučené dávkování:

Denně užívat neporušené 4 tablety k jídlu s tekutinou.

Denní dávka (4 tablety) obsahuje:

Vápník 440mg, hořčík 264mg

Obsah: 250 tablet 640mg = 160g