Body Attack, Vitamín B - Complex, 100ks

Body Attack, Vitamín B - Complex, 100ks Zobrazit větší

44

Body Attack (SRN)

Doplňkový produkt, který obsahuje všechny důležité vitamíny skupiny B nepostradatelné pro rozličné tělesné funkce.

Více informací

270 Kč s DPH

Body Attack - B - komplex - 100 ks - 100 ks

 

Za jistých okolností může mít smysl, doplňit normální výživu doplňkem stravy jako je Body Attack - B - komplex.  Ten případ může nastat např. při zvlášť vysoké psychické a fyzické zátěži. Body Attack - B - komplex obsahuje B vitámíny B1, B2, B6, B12, niacin, plnohodnotné kyseliny, biotin a kyselinu pantotheovou. Ty se podílí na různých pochodech v těle.

Vitamín B1 - například, takzvaný thiamin, přispívá k normální funkci srdce, nervového systému, látkové výměny energie a psychiky.

Vitamín B2 - a také jiné B - vitamíny působí rovněž regulačně na látkovou výměnu energie a na nervový systém. Mimo to přispívá Vitamín B2, ale například také k udržení normálního stavu červených krvinek a k látkové výměně železa a snižuje riziko oxidačního stresu buněk. Proto kromě jiného je ve sportu velmi důležité být tímto Body Attack - B - komplex vitamínem zásoben.

Biotin - je podobně jako niacin znám tím, že se podílí na udržení zdravé kůže a vlasů.

Vitamín B6 - se vyznačuje tím, že hraje důležitou roli při odbourávání mléčných kyselin v těle.

Vitamín B12 - má významnou funkci při dělení buněk a kyseliny pantotheové a konečně se podílí například na regeneracci buněk.

 

Je dobré vědět!!! Co vlastně je vitamín B?

 

Vitamíny jsou látky, které se v těle podílí na mnohanásobných životně důležitých funkcí. Jsou esencielní, avšak v těle nemohou být v dostatečném množství sami synthetizovány. Proto musí být přijímány potravou. B - vitamíny jsou součástí tak zvaného Co - enzymu a berou na sebe jako takové důležitou roli v látkové výměně proteinu a energie.

B - vitamíny jsou ve vodě rozpustné vitamíny, které se nachází v mnoha různých potravinách jako je ovoce, zelenina, maso, ryby a obilné produkty. Z principu není tedy žádný problém tyto látky přijímat vyváženou výživou. Vitamíny jsou ovšem citlivé na světlo a horko, čímž jejich obsah při zpracování, zahřátím a dlouhým skladováním produktů rychle klesá. Protože se vitamín B sotva v těle může skladovat, může dojít k nedostatečným přívodem k tělesným potížím, především při větších nárocích.

S Body Attack vitamínem B - complex může být v takových nouzových zasobovacích potížích sjednána pomoc.

 

Složení - maltodextrin, želatina /hovězí/, niacin 11%, kyselina pantothenová 4%, vitamín B2 - 1%, B6 1%, B1 - 0,9%, plnohodnotná kyselina - 0,1%, biotin - 0,04%, vitamín B12 -0,002%, protispekavá látka, hořčíková sůl z potravinových mastných kyselin, kyselina křemičitá, barviva/ titan dioxid/.

 

Denní užívaná dávka - 1 kapsle obsahuje : vitamín B1 - 3,9mg /355%/, vitamín B2 - 4,5mg /321%/, vitamín B6 - 4,5 mg /321%/, vitamín B12 - 3 mg /360%/, niacin - 51mg /319%/, kyselina pantotheová - 18mg /300%/, plnohodnotné kyseliny - 600mg /300%/, biotin - 0,18mg /360%/,

Doporučené dávkování - 1 kapsle ráno ke snídani nebo po snídani, dostatečně zapít tekutinou / 300ml /. Tato dávka by neměla být pořekročena.

Obsah - 100 kapslí