Body Attack, Zinek Professional, 180ks

Body Attack, Zinek Professional, 180ks Zobrazit větší

45-180

Body Attack (SRN)

Zinek je jedním ze základních stopových prvků obsažených v těle a je potřeba na denní bázi v dostatečném množství. Podporuje v těle důležité funkce. Je například součástí mnoha enzymů zapojených do metabolismu a trávení a má také vliv na hladinu inzulínu.

Více informací

510 Kč s DPH

Právě pro sportovce má minerální látka Zinek zvláštní význam, neboť sebou přináší mnoho předností pro trénink. Zinek vede k synthése bílkovin a tak se podílí na stavbě svalů.
Mimo to se Zinek postará o udržení normální hladiny testosteronu v krvi a tím zárověň udržuje i klouby.
Tato látka má pozitivní účinky také na povrch kůže, nehty a vlasy. Preparáty obsahující Zinek jsou také zajímavé pro sportovce, protože přispívají k dobré látkové výměně vitamínu A a zužitkování ostatních vitamínů.
Další důležitou vlastností Zinku je obrana imunity. Ta může být podpořena příjmem preparátu jako je Body Attack Zinc Professional. Zinek může přispět k dobré funkci imunitního systému sportovce.
Tím se může zamezit onemocněním a dlouhým přerušením tréninkových plánů. Důležité je zařadit Zinek však také na základě jeho antioxidačních schopností.
Skrze intenzivní trénink a s tím související vznik volných radikálů vyvstává základní nebezpečí, že budou poškozeny buňky těla. Jestliže příjmem preparátu obsahující Zinek dojde k zamezení poklesu zásob této látky, přispěje zárověň k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Příjem Zinku v produktem jako je Body attack Zinc Professional má smysl pro veliký a široký okruh sportovců. K něm patří amatéři stejně jako profesionální sportovci, silový sportovci, rovněž vytrvalostní sportovci a mnoho jiných atletů.
Mnozí sportovci jsou zvlášť nároční, když jde o složení výživy. Vždyť sportovci potřebují více proteinů, uhlohydrátů a aminokyselin, aby mohli úspěšně trénovat. Na konci tohot úsilí jde vždy o stavbu svalové hmoty, zlepšení kondice, výdrže a regeneraci psychické a kosterní soustavy.
V této souvislosti hraje také roli. Klíčově patří k esenciálním stopovým prvk, proto by neměl chybět v každodenní výživě.

Co účinkuje ješte v Body Attack Zinc Professional?
1 kapsle Body Attack Zinc Professional obsahuje 25mg Zinku a 80mg vitamínu C,které při tělesné námaze mohou ochránit svalové buňky před oxidačním stresem. Dále zachován vitamín B kyseliny pantheové, která se podílí na normálním tvoření výměně látkové ze steroid hormonem, vitamínu D a látek nervových vláken.
Souhrnem Body Attack Zinc Professional Amino Copmlex z L-histidinu a L-cysteinu.

 

Složení -

rýžová mouka, želatina / hovězí / , L-kyselina askorbová, zinkový citrát, L-Histidin, L-Cystein-Hydrochlorid, protispekavé latky / hořčíkova sůl z potravinářských mastných kyselin, siliciumdioxid, , calcium-D-pantothenat, barvicí látky, titandioxid, oxid železa.

 

Doporučené dávkování -

Užijte denně 1 kapsli nejlépe 2 hodiny před nebo po hlavním jídle, nebo před spaním s hojnou tekutinou 200ml vody. Stanovená dávka nesmí být překročena.