Body Attack, Maca 3000

53

Body Attack (SRN)

Maca horská je stará léčivá rostlina z peruánských And. Pěstuje se tady na náhorních plošinách ve výškách nad 3000 m.n.m.

Více informací

460 Kč s DPH

Body Attack - Maca 3000  - obsahuje na jednu porci / 3 kapsle/ tj. 3000mg jemné práškové MACA extrakt z kořene. MACA je tradiční potravinový prostředek a byl poprvé objeven v Jižní Americe jako kořen hlízy. Koření MACA patří v Jižní Americe k potravinářským prostředkům s vlastnostmi vitalizace a proto patří u jihoameriských domorodců tisíce let k tradičním posilujícím prostředkům.

 

                                                                

Vynikající nutriční vlastnosti. Bílkoviny, snadno vstřebatelné sacharidy, téměř všechny esenciální aminokyseliny, velké množství nenasycených (ale i nasycených) mastných kyselin, minerály, vitamíny a řada rostlinných sterolů:

  • podpora nárůstu svalové hmoty přirozeným způsobem,
  • urychlení regenerace, zvýšení vitality a energie,
  • zlepšuje sexuální problémy mužů i žen, dlouhodobě trvající účinky!

Rodem řeřicha z čeledi brukvovitých obsahuje i další známé plodiny jako jsou ředkev, kapusta nebo zelí. Samotná Řeřicha-maka Lepidium meyenni Walpers  patří v lidovém léčitelství peruánských indiánů k nejvíce ceněným. Maka je rozšířena po celém území Jižní Ameriky. Celkem existuje přes 170 druhů, z toho některé se vyskytují pouze v oblasti Peru – např. L. peruvianum. Rozlišujeme spodní dužnatou část tuřínu a nadzemní růžici. Jedná se o jednoletou rostlinu, která dokončuje cely vegetační cyklus během 1 roku. Samotný kořen má 4 základní barvy, od nažloutlé až po hnědočervenou. Zpracovává se kořen. Samotná maka byla v Andách domestikována dávno před příchodem Inků. Je adaptována na vysoké nadmořské výšky a nízké teploty. Lze ji úspěšně pěstovat mimo přirozená teritoria.

Maca a její složení

Kořen především obsahuje zásobní vlákninu inulin, fruktany a oligofruktany. Jako nízkoenergetická součást je tak inulin vhodný v jakékoli dietě. Některé fruktany jsou „příbuzné“ β-glukanum (polysacharidy z kvasinek a hub) a mají tak podobné účinky. Dále jsou bohatě zastoupeny mastné kyseliny především linoleová, palmitová a olejová, z aminokyselin lysina arginin. Stopové prvky Mn, Cu, Sn,Zn, Bi, Fe, vitaminy, taniny, saponiny a alkaloidy typu makainu.

 

Přísady - MACA extrakt z kořene, želatina / hovězí/ , protispeková látka/ hořčičná sůl z potravinářských mastných kiselin/ , barviva /titan dioxid,oxid železa, azorubin/ , rostlinný olej, E122 - může způsobit újmu u dětí při aktivitě a pozornosti.

 

Nutriční hodnoty na 100g na porci (3 kapsle)
Energie 1431 kJ / (342 kcal) 50,2 kJ / (12 kcal)
Bílkoviny 18,8 g 0,7 g
Sacharidy 51,3 g 1,8 g
- z toho cukry 15,3 g 0,5 g
Tuky 3,1 g 0,1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g <0,1 g
Vláknina 12,8 g 0,4 g
Sodík <0,1 g <0,1 g
MACA-extrakt z kořene 85470 mg 3000 mg

 

 

Konzumujte 3 kapsle maca 3000 po celý den s dostatečným množstvím tekutiny.Doporučená denní dávka by neměla být překročena

 

Obsah - 90 kapslí