Body Attack, Green Tea Extract, 100 caps

Body Attack, Green Tea Extract, 100 caps Zobrazit větší

86

Body Attack (SRN)

Kvalitní alternativa kávy
- Original zelený čaj Extract
- 1.050 mg extraktu zeleného čaje  v jedné dávce
- plus kyselina askorbová

Více informací

350 Kč s DPH

Vysoce cenný extrakt ze zeleného čaje získaný z čajové rostliny Camellia Sinensis bohatý na rostlinnou látku polyfenol, který se svou důležitostí vyrovná vitamínům. Polyfenoly jsou sekundární rostlinné látky známé svými antioxidačními účinky. Svou schopností odchytávat volné radikály tak chrání buňky před oxidačním stresem. Jsou ve větší míře obsaženy v ovoci a zelenině a při jednostranné výživě s jejich nedostatečným přísunem je mohou kapsle Body Attcak Green Tea Extract nahradit. V denní dávce 3 kapsle je obsaženo 1050 mg extraktu zeleného čaje a 84 mg kofeinu. Zároveň tak mohou kapsle posloužit studentům, pracovníkům na směny a sportovcům jako zdroj kofeinu a být tak hodnotnou alternativou zrnkové kávy.

 Jaké další účinky mají kapsle Body Attack Green Tea?

 

 

Mimo jiné obsahují 60mg vitamínu C ( denní doporučená dávka), rozpustného ve vodě, který je potřebný pro metabolizmus aminokyselin, konkrétně pro vznik nekódovaných aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu. Tím se podílí na syntéze kolagenu. Nedostatek vitaminu C se proto projevuje menší pevností cévní stěny, především vlásečnic, a zvýšenou krvácivostí, a dále typicky sníženou pevností vazivového aparátu zubu a s tím spojeným vikláním a vypadáváním zubů. Dále je vitamin C důležitý pro tkáňové dýchání. Podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostízubů a chrupavek, podporuje růst. Podílí se také na antioxidační obraně buňky, neboť dokáže redukovat tokoferylový radikál. 

   

Složení:

 

Extrakt ze zeleného čaje (74,5 %, obsahuje 50% polyfenolů); kapsle – hovězí želatina; vitamín C (4,3 %); protispékavá látka (hořčíková sůl z potravinový mastných kyselin); barvivo (titan dioxid)

   

Denní dávka 3 kapsle obsahuje:

 

Extrakt zeleného čaje – 1050 mg, vitamin C – 60mg

 

Doporučené dávkování:

 

Dle potřeby užívat 3 kapsle, zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Obsah: 100 kapslí