Body Attack, Vitamin C + Zinek, 100ks

Body Attack, Vitamin C + Zinek, 100ks Zobrazit větší

39

Body Attack (SRN)

Doplněk stravy obsahující vitamin C a Zinek obsahuje pouze biologicky aktivní kyseliny L-askorbové.
Kapsle vitaminu C mají díky inovativní výrobní technologii delší dobu účinnosti a vitamin se tak do těla uvolňuje až několik hodin.

Více informací

290 Kč s DPH

Protože naše tělo neumí samo produkovat vitamin C, je nutné zajistit jeho denní přísun v dostatečném množství. Zvláště pak při vysoké fyzické námaze, jednostranné dietě a kouření má tělo zvýšenou potřebu právě vitaminu C.
Pestrá strava bohatá na ovoce a zeleninu by měla vitamínovou potřebu našeho těla pokrýt. Nicméně například nevhodné skladování a zpracování potravin bohatých na vitamin C (ovoce, zelenina) může snížit obsah vitamínu obsaženého v těchto produktech až o 50%!


Vitamin C Depot je vysoce koncentrovaný přípravek, který obsahuje 300 mg vitamínu C v jedné tobolce spolu sminerálem Zinku (5 mg v jedné kapsli).
Díky této kombinaci dochází k antioxidačním procesům a je posílena ochranná funkce svalů. Zinek je důležitým stavebním prvkem pro více než 300 enzymů v metabolismu a podílí se na jeho regulaci (např. HGH, inzulín, pohlavní hormony) a vývoj pohlavních orgánů. Je to minerál nezbytný pro normální růst, plodnost a reprodukční funkce.Nedostatek zinku může ovlivnit primárně vegetariány, sportovce, děti, mládež a seniory.
Vitamin C a minerál Zinku se podílejí na tvorbě protilátek a zlepšení funkce imunitního systému při a po fyzické zátěži. Chrání buňky našeho těla a svalů i před oxidačním poškozením, které jsou způsobeny psychickou a fyzickou zátěži. 


Výhody kombinace vitamínu C a Zinku: - budování a posilování pojivové tkáně

- podpora geneze energie a metabolismu tuků

- svalová ochrana snížením hladiny katabolických hormonů

- zvýšení výkonu díky menšímu poškození svalů

- zlepšení odolnosti proti únavě

- účast na tvorbě důležitých hormonů a protilátek

- podpora zdravé a pružné kůže, vlasů a nehtů


Doporučené dávkování: užívejte 1 kapsli denně s dostatečným množstvím vody

 

Složení: Vitamin C (39%), želatina (hovězina), sacharóza, síran zinečnatý (0,65%), oxid titaničitý pigment, separátor mastek

 

Denní dávka (1 kapsle) obsahuje: Vitamin C 300 mg (375% DDD*), síran zinečnatý 5 mg (50% DDD*)

 * DDD - doporučená denní dávka