Body Attack, Lipo fem, 60tab

Body Attack, Lipo fem, 60tab Zobrazit větší

Body Attack (SRN)

S LIPO 100 FEM, Body Attack navrhl zbrusu nový spalovač tuků zejména pro ženy, které chtějí účinně posílit svou stravu. Pečlivě vybrané složky pomáhají při tréninku účinněji spalovat tuk.

Více informací

Zařazení:

990 Kč s DPH

LIPO 100 FEM obsahuje vysoce kvalitní rostlinné extrakty, vitamíny B, L-karnitin, zinek a zejména Vitacholin, který napomáhá normálnímu metabolismu tuků a energie. Kromě toho dodává ženám životně důležitý zdroj železa a kofeinu pro zvýšení odolnosti a soustředění při tréninku spalování tuků.

Plášť kapsle se skládá z rostlinných vláken a žádná složka nepochází z potravin živočišného původu, takže LIPO 100 FEM je 100% veganský výrobek.

LIPO 100 FEM je spalovač tuků určený především pro ženy, které chtějí štíhlejší a pevnější tělo. První věc, kterou musíte udělat, aby se posunula nechtěná kilá, je jít na dietu s nízkým obsahem kalorií a bílkovin. Chcete-li urychlit rozpad tělesného tuku, zahrňte pravidelné tréninky hmotnosti a vytrvalosti jako součást své týdenní rutiny.

LIPO 100 FEM je vhodný pro všechny ženy,

• kteří chtějí snížit procento tělesného tuku v kombinaci se sportem

• kdo chce tónovat a zefektivnit své tělo

• kteří se účastní vytrvalostních sportů a chtějí snížit svůj tělesný tuk

• kteří se připravují na soutěž a chtějí podpořit svalovou vytrvalost a soustředění

• kteří potřebují motivaci na začátku programu hubnutí

LIPO 100 FEM je 100% veganský

LIPO 100 FEM se skládá pouze z pečlivě vybraných složek a je vyroben zcela bez použití živočišných surovin. Inovativní spalovač tuků používá rostlinná vlákna (celulóza) pro své pouzdro kapslí namísto běžnější zvířecí želatiny. To znamená, že LIPO 100 FEM je také ideální pro vegetariánskou nebo vegetariánskou stravu.

Doporučené dávkování:

Vezměte 2 x 3 tobolky do celého balení dostatek tekutin (200 ml). V tréninkových dnech 3 kapsle ráno a 3 kapsle 30 minut před tréninkem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.