Body Attack, L-Carnitine 1500, 100ks

Body Attack, L-Carnitine 1500, 100ks Zobrazit větší

34

Body Attack (SRN)

Použití L-Carnitinu pomáhá transportovat tuk z krevního řečiště do svalových buněk, což je zásadní pro optimální spalování tuků. L-Carnitinem je možné pokrýt zvýšenou potřebu karnitinu při dietě nebo intenzivním cvičení tak, aby co nejvíce tuku bylo spáleno.

Více informací

Zařazení:

590 Kč s DPH

Body Attack L-Carnitine 1500 - 100 ks

Jedna porce Body Attack L- Carnitine 1500 / 3 kapsle / dodá 1500mg L-Carnitin Tartrát.

Tartrát je označení pro vinnou kyselinu, která je zvláště dobře přijímána lidským organizmem. Proto se hodí velmi dobře pro produkty, které obsahují L-Carnitin.

1500mg L-Carnitinu na porci / 3 kapsle /

Body Attack L-Carnitine 150 kapslí má význam doporučit těm, kteří vykazují nedostatek L-Carnitinu. Ten může být způsoben například nemocí, vysokou tělěsnou zátěží nebo dietou.

Co je to Body Attack L-Carnitine 1500?

L-Carnitin je chemická sloučenina, která se vyskytuje v lidském těle. Jméno je odvozeno z latinského významu carne, jehož překlad je maso.

Především je svalová tkáň bohatá touto tělu vlastní substancí a denně je zde L-Carnitin jak ukládán, tak také spotřebováván.

Protože lidský organizmus svoji veškerou potřebu L-Carnitinu nemůže sám vytvořit, je závislý na dodání výživou.

 

Potraviny s vysokým obsahem L-Carnitinu

 

L-Carnitin je obsažen především v mase a rybích produktech. Proto může výživa bez masa podpořit vznik nedostatku L-Carnitinu. Také mléko patří k efektivním dodavatelům L-Carnitinu a představuje proto důležitý element vyváženého jídelníčku.

Jak se tvoří v těle L-Carnitin?

 

Výživou přijímáme denně přibližně 30mg L-Carnitinu. Z aminokyselin methionu a lisinu může zdraví člověk vytvořit další ca. 15mg, které jsou důležité pro látkovou výměnu.

Aby mohl být L-Carnitin vytvořen v lidském těle, musí být v dostatečném množství k dispozici vitamíny C,B6 a B12 a substance železa, mastných kyselin a niacinu.

Má-li organizmus v tomto oboru vykazovat podzásobení, může se to projevit negativně na novém tvoření L-Carnitinu.

 

Složení - l-carnitin-tartrát 85%, želatina / hovězí /, protispeková látka - sůl magnezia potravinových mastných kyselin, barviva-/ titandioxid a hydroxid železa / 

 

Doporučené dávkování -

- v tréningových dnech - 3 kapsle asi 60 minut před tréningem s 0,5 litrem tekutiny.

- ve dnech mimo tréning - 3 kapsle k snídani s  0,5 l tekutiny.

- L- Carnitin by se měl pravidelně optimálním způsobem užívat v delším časovém období.

Obsah - 100 kapslí s 900mg = 90gr.