Body Attack, LIPO, 120ks

Body Attack, LIPO, 100ks Zobrazit větší

33

Body Attack (SRN)

Nejmodernější a nejlepší spalovač tuků dneška - LIPO 100 ® ! Speciální složení je konečně k dispozici!
Díky své termogenní vlastnosti a schopnosti omezovat chuť k jídlu, patří LIPO 100 mezi nejvíce inovativní a efektivní spalovačů tuků na trhu hubnutí.

Více informací

Zařazení:

1 050 Kč s DPH

Výrobek na rostlinné bázi obsahuje složky zvýšující bazální metabolismus, což tělu pomáhá při spalování více kalorií, i když spíte. Úkolem rostlinných extraktů je také stimulovat aktivitu enzymů tuku (lipázy) a tím urychlit odbourávání tuku. Dokonce i pocit hladu je velmi redukován během užívání LIPO 100 ®, což je způsobeno zvýšeným uvolňováním serotoninu v mozku. Užívání LIPO 100 ® vede k efektivnímu úbytku tělesného tuku během diety a zvýšení poměru svalové hmoty.

 

LIPO 100 ® podporuje trvalou ztrátu tuku, která je iniciována složkami kofeinu a Synephrine. Obě pocházejí z rostlinných výtažků, Guarana a Citrus Aurantium, a patří mezi stimulanty, které mohou nastartovat centrální nervový systém. Zvyšují kardiovaskulární funkce, krevní tlak, dýchání a zvyšují termogenezi (tvorbu tepla). Zvýšená aktivita a vyšší uvolňování adrenalinu je použito na metabolické procesy tuků. Adrenalin v těle stimuluje lipázy a tuk je tak stále uvolňován z tělesných tkání do krve. To podporuje budování čisté svalové hmoty a snižuje procento tuku v těle. Guarana a Synephrine také potlačují hlad a chuť, což jistě oceníte zejména ve fázi diety!

 

Synephrines patří do skupiny alkaloidů a zlepšuje transport živin do svalových buněk. Je velmi podobný farmakologickému efedrinu protože jeho vlastnosti jsou klasifikovány jako látky psychoaktivní rostliny. Kombinace těchto dvou látek Synephrine a Guarana v Lipo 100 ® tak zvyšuje termogenní efekt a vede k jasně viditelnému úbytku tělesného tuku. Pro dodatečnou redukci tuku je do LIPO 100 ® přidán ještě extrakt z vrbové kůry kůry, L-Carnitin a Chrom.

 

Extrakt z vrbové kůry je v medicíně znám jako kyselina acetylsalicylová (aspirin). Působí proti bolesti, má v těle protizánětlivé účinky a ředí krev. Výrazně zlepšuje průtok krve svalovou hmotou, takže výrazně napomáhá zásobení živinami a kyslíkem, takže můžete trénovat déle a tvrději.

 

Ve spojení s L-Carnitinem zvyšuje průtok krve svaly, takže může docházet k maximální oxidaci tuků, a to zvyšuje svalovou sílu. Minerální chrom usnadňuje svalům absorpci živin z krve, protože chrom se v těle podílí na funkci inzulínu. To ve svalech zvyšuje zásoby bílkovin a energie a zabraňuje tak ztrátě bílkovin během dietní fáze.

 

 

Nutriční složení LIPO 100®

 

ve 100g

v 1 dávce (3 kapsle)

Energie

985 kJ (236 kcal)

23,4 kJ (5,7 kcal)

Bílkoviny

18,8g

0,45g

Sacharidy

28,8g

0,69g

Tuk

4,4g

0,10g

Lipo 100® Formula

75,9g

1,8g

Kofein

6,3g

0,15g

Chrom

2512 µg

59,67 µg

 

Doporučené dávkování: v tréninkových dnech užívejte 3 kapsle asi 45 minut před tréninkem s dostatečným množstvím vody, v netréninkových dnech pak 3 kapsle během dne vždy mezi jídly. Tento výrobek není vhodný pro těhotné nebo kojící ženy.

 

Složení: Garcina Cambogia extrakt, extrakt z guarany, extrakt z Citrus Aurantium, želatina (kapsle), kofein, White Willow Bark L-Carnitin, hořečnaté soli mastných kyselin, chrom-(III)-chlorid, barviva: Oxid titaničitý, Oxidy a hydroxidy železa, Azorubin . Obsahuje 75,9% LIPO-100-formule (Garcina Cambogia extrakt, extrakt z guarany, extrakt z Citrus Aurantium)
Složky v Lipo 100 mají termogenní vlastnosti a pomáhají spalovat tuk a zlepšují metabolismu sacharidů