My Supps, 100% Maltodextrin, 3kg

My Supps, 100% Maltodextrin, 3kg Zobrazit větší

13

My Supps (SRN)

Altodextrin je komplexní zdroj sacharidů s nízkým podílem jednoduchých cukrů a vysokým podílem vyšších cukrů.

Více informací

650 Kč s DPH

My Supps 100% Maltodextrin se získává z kukuřice tudíž se jedná o složitý cukr, který má nepatrnou sladicí sílu v podobě Dextrózy. Pro jeho neutrální chuť se může prášek míchat ze šťávou, čajem nebo s proteinovým nápojem, aniž by se aroma tohoto aroma ovlivnilo. Na zakládě jeho krátkého setrvání v žaludku snáší sportovci tento složitý cukr lépe než Fruktózu a Dextrózu. Zvláště praktické je, že  My Supps 100% Maltodextrin se může pít před, během a po sportovní zátěži.

Tento doplněk výživy je jak pro vytrvalostní tak pro silové  sportovce  optimální. S My Supps 100% Maltodextrin se mohou zásobárny gylkogenu v játrech a svalech rychle doplnit, aby tělo během zátěžové fáze mohlo sáhnout na tyto rezervy a přeměnit je rychle na energii. Je prokázáno, že organismus ukládá denní potřebu uhlohydrátu. Když jsou tyto zásobárny vyčerpány, těží tělo energii z proteinů zpětně. Z toho vyplývá, že vytouženého cíle tréninku, stavby svalové hmoty se nedosáhne, protože proteiny jsou důležitou stavební látkou pro svaly a vazivo.

Vedle bílkovin a tuků patří uhlohydráty do makrovýživových látek, které tělo děnně potřebuje pro rozmanité procesy látkové výměny.
Z 1gr uhlohydrátů se získají 4kcal energie. Které jsou tělu rozličně rychle k dispozici. Zde dostanou uhlohydráty časový prostor.Ty budou na základě molekulárních struktur jednoduché a komplexní rozdíly.

K vyjmenovaným patří jednoduché cukry jako glukóza a fruktóza. Ty jsou především v potravinách jako jsou mléčné produkty, ovoce nebo med. Organismus může tyto malé molekuly rychle rozložit a ihned přeměnit v energii. U komplexních struktur molekul, které mimo jiné obsahují obilné produkty, luštěniny, těstoviny a brambory, trvá rozložení o něco déle. Proto se zde jedná o pomalu použitelný energetický zdroj.
Denně by se mělo přijmout 55% kalorií z uhlohydrátů. Větší potřeba se může pokrýt právě s My Supps 100% Maltodextrin.

Složení: maltodextrin (100%)

Dávkování: Jedna porce 40 g60 g  prášku maldodextrinu (asi 2-3 vrchovatou odměrky) s 300 ml vody, mléka nebo proteinový koktejl před a po tréninku. Vhodné i pro velké zátěže, pomáhá stabilizovat hladinu glukózy v krvi a energetickou látkovou výměnu.


Obsah: 3000 g

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany