My Supps, Carbo-XT, 1 Kg

My Supps, Carbo-XT, 1 Kg Zobrazit větší

12

My Supps (SRN)

Carbohydráty jsou nejdůležitějším zdrojem energie pro organismus. Ve srovnání s tuky se lépe přetvářejí na energii.

Více informací

380 Kč s DPH

My Supps  Carbo-XT: obsahuje cenné látky.
Tento preparát se skládá z uhlohydrátů, které mají rozdilný glykemický index. K obsahovým látka My Supps Carbo-XT patří mezi jinými Maltodextrin, ribóza a dextróza, které tělo může rychle přijmout.
My Supps Carbo-XT obsahuje zároveň isomaltulózu. Tento uhlohydrát je přírodní součást třtinového cukru nebo medu. Látková výměna isomaltulózy trvá ovšem déle než jednoduché cukry. Proto je orgamusmu déle k dispozici.

Tento dopľněk výživy dodá sportovci čistý uhlohydrát, protože prášek neobsahuje žádná sladidla, ani jiné chemické přísady. K použití se dávka jednoduše zamíchá do mléka, vody nebo proteinového nápoje. Denní dávka by neměla být překročena.


UHLOHYDRÁTY:
- důležití dodavatelé energie
- jsou důležitým zdrojem energie pro organismus, proto by mělo asi 55% výživou přijatých kalorií pocházet z této výživy
- mohou být řetězce jednoduché nebo komplexní


UHLOHYDRÁTY JEDNODUCHÉ
- patří k nim cukr např. na způsob glukósy a fruktózy. Jsou obsaženy mezi jinými v ovoci a mléčných produktech a obstarají sladkou příchuť, proto je může organismus lehce rozložit a rychle přeměnit v energii.


ULOHYDRÁTY KOMPLEXNÍ
- mají velké molekuly,kterým rozložení trvá déle. Tvoří proto dlouho trvající energetický zdroj a jsou obsaženy v potravinách jako jsou celozrnné produkty, těstoviny nebo brambory

  

DŮLEŽITé PRO SPORTOVCE
- uhlohydráty, které jsou obsaženy v My Supps jsou v těle rychle zhodnoceny. Z toho důvodu se může stát, že tělo krátce po užití může být přezásobeno. Jestliže jsou zásobárny glykogenu v játrech a ve svalech naplněny, ukládá organismus "tento přebytek" jako nouzovou rezervu do tukových buněk. Proto se má tento doplněk výživy užívat krátce před, případně po tréninku. Optimální variantou je užívat asi 40gr My Supps  Carbo-XT před a po tréninku.


Složení - Maltodextrin,dextróza, 1% isomaltulóza * (PalatinoseTM), D-ribóza. * Isomaltulosa je zdrojem glukózy a fruktózy.

Doporučené dávkování: Zamíchejte jednu porci Carbo-XT a za stálého míchání rozpustit 40g  prášku (1 mírně navršená odměrka) v 300 - 400ml vody, mléka nebo proteinového koktejlu (např. Extreme Whey Deluxe) . Nejlépe před  a po tréninku. Je  vhodný také mezi hlavními jídli v určitých sportovních fázích. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Obsah: 1000 g

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany