My Supps, 100% Dextrose, 3kg

My Supps, 100% Dextrose, 3kg Zobrazit větší

11

My Supps (SRN)

Dextróza představuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie po zátěži nebo i během zátěže.

Více informací

590 Kč s DPH

Uhlohydráty jsou důležité výživné látky pro lidský organismus, neboť z 1gr získá tělo 4kcal energie. Denně by mělo asi 55% přijatých kalorií pocházet z uhlohydrátových potravin. Tělo ukládá nepatrný díl ve formě glykogenu do jater a svalů. podle potřeby může tyto rezervy rychle přeměnit v energii.

Právě pro vytrvalostní sportovce v soutěžích je důležité, aby glykogenové zásobárny v těle byli dobře naplněny. Skrze tělesné nároky a s nimi spojená dlouhá činnost svalů je zvýšená potřeba energie získáváná z rezerv. Proto je důležité tělo uhlohydráty jako je dextróza zásobovat. Dobrý příklad toho je maraton. V pevně stanovených vzdálenostech jsou na trati zbudovány stravovací stanice u kterých jsou připraveny sladké nápoje nebo výživa. Tímto přívodem hroznového cukru se udržuje stabilní přísun energie a zamezí se opadnutí výkonu.

  

My Supps 100% Dextrose
Doplněk výživy My Supps 100% Dextrose může pomoci k tomu, aby vyprázdněné zásobárny energie po vytrvalostním tréninku byli naplněny. Dodá čistý hroznový cukr, který může být v organismu rychle přeměnen v energii. Mimo to může doplněk výživy obzvláště rychle zásobit buňky svalů. Tréninky v silovém sportu se vyznačují stále se opakujícími krátkými zátěžemi. Ty vedou k vyčerpání zásob energie ve svalech. Aby se zase naplnily, je přívod uhlohydrátu nutně potřebný. Zde je My Supps 100% Dextrose smysluplnou alternativou pro doplnění výživy. Z prášku se udělá nápoj, který sportovci energii rychle dodá.

Typ pro dávkování: Pro každého  platí, že množství přijaté energie, musí být sladěno se sportovním výkonem. Jsou-li zásobárny glykogenu naplněny, bude přebytečná energie z těla vyloučena, protože neslouží k zásobení energií. Důrazně je to viditelné je to na malých tukových polštářích,  které nejsou žádoucí.
O co intenzivní trénink o to bohatší na energii může být výživa. Přesto nemá být užitá denní dávka Dextrózy překročena. smysl má použít 40 - 60gr.
U soutěží by měli dávky rovnoměrně rozloženy při nejvíce vyčerpávajících zátěžových fázích. Prášek je dobře rozpustný v mléce, vodě, ovocných nápojích nebo šejkru.


Složení: dextróza (100%)


Příprava: Jedna porce 40 g až 60 g prášku dextrózy
(1-2 vrchovaté odměrky) s 300 ml vody, mléka nebo proteinový koktejl před, i po tréninku. Vhodné i pro velké zátěže, pomáhá stabilizovat hladinu glukózy v krvi a energetický metabolismus. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Obsah: 3000 g

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany

  • hmotnost 3 Kg