My Supps, Maxximum Mass Gainer, 4.5 Kg

My Supps (SRN)

My Supps Maxximum Mass Gainer pro efektivní stavbu hmoty. Neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani umělá ochucovadla.Více informací

1 100 Kč s DPH

1 330 Kč s DPH

  • VANILKA
  • ČOKOLÁDA

Tento výrobek může přispět k zvýšení váhy a k vytvoření svalů. Obsahuje protein, uhlohydráty a kreatin.

My Supps Maxximum Mass Gainer je energetický bohatý, výživový doplněk, který se především hodí pro sportovce, kteří chtějí přibrat na váze. Pro zvýšení váhy (hmotnosti) se tělu musí dodat více energie, než tělo spálí. Nejde-li to normální výživou, nebo jsou-li denní energetické výdaje např. intezivní tělesnou zátěží moc vysoké, tak mohou výživové prostředky jako My Supps Maxximum Mass Gainer pomoci.

Nechceme-li dále jen zvýšit hmotnost, ale především budovat svaly, tak je důležitý pravidelný trénink a bílkovinová výživa, která přispívá k výstavbě a výživě svalů.


Co je dobré vědět: 


   1. jak působí My Supps Maxximum Mass Gainer?
Produkt obsahuje hroznový cukr a jiné uhlohydráty, které jsou tělu rychle k dispozici. Obsahuje více jak 15% vysoce hodnotných bílkovin ze soji a mléka. Obsahuje jen málo tuku (pod 1%). Tento produkt je vylepšen také o kreatin.

2. co je kreatin?
Kreatin je dusíkatá organická kyselina běžně se nacházející ve všech obratlovcích. Zdrojem kreatinu z běžné potravy jsou především různé druhy masa. Kreatin slouží jako makroenergetická sloučenina, zásobující velmi rychlou energií především svalovou tkáň, kde je potřeba v krátké době vynaložit poměrně velké množství ATP. U průměrného člověka je obsah v těle asi 120 gramů kreatinu/ kreatinfosfátu; z toho asi 95 % ve svalové tkáni. Nový kreatin vzniká tempem asi 2 g/den. Vzhledem k procesům, které kreatin v těle člověka ovlivňuje, začal brzy kreatin poutat pozornost sportovní medicíny a brzy byl vyroben i v čisté podobě. Užívání kreatinu je naprosto legální a nepodléhá speciální kontrole. Užívání kreatinových doplňků zvyšuje svalovou koncentraci kreatinu.  Zvyšuje svalovou sílu, zejména při anaerobním (krátkodobém) sportovním výkonu.
Creatine = kreatin je již desetiletí s oblibou používán sportovci atlety předením silových ale i silově vytrvalostních disciplín.
Výsledky potvrzeny studiemi a také letitými zkušenostmi.

Doporučené dávkování: Vezměte 1-2 odměrky denně, Maxximum Mass Gainer ( á 50g prášku s 325ml  odtučněného mléka, nebo vody), 1 hodina před a 1 porce po tréninku. Ve  fázi intenzivního tréninku jako svačina ráno a odpoledne .Složení: Dextróza 66,3%, Sojová bílkovina-isolat 7,5 %, mléčná bílkovina-koncentrát 7,5%, kakaový prášek 5%, kreatin monohydrát 3,4%, mléčná bílkovina 3%, aroma, kukuřičný škrob, maltodextrin, isomaltulosa, modifikované škroby, ovesná mouka, kuchyňská sůl.

 

 
Nutriční   hodnoty
 
pro 100 g pro 100g v 650ml plnotučného mléka
energie 348 kcal/ 1457 kJ 653 kcal/ 2734 kJ
bílkoviny 15,7 g 37,5 g
z tomu BCAA 3,0 g 7,2 g
sacharidy 68,1 g 99,3 g
z toho cukr 62,6 g 93,8 g
tuk 0,9 g 11,3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g 6,4 g
vláknina 2 g 2 g
sodík 0,281 g 0,587 g
kreatin 3 g 3 g

 


Obsah: 4500g

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany  • hmotnost 4,75 Kg