Body Attack, Extreme ISO whey, 1,8KG

Body Attack, Extreme ISO whey, 1,8KG Zobrazit větší

Body Attack (SRN)

Nový syrovátkový izolát. Extrem ISO whey od Body Attack je extrémně bohatý na cenné syrovátkové proteiny. Na jednu porci (50 g prášku ve 250 ml vody) dodává přibližně 44 g bílkovin ze syrovátkových proteinů, pouze 2 g sacharidů a asi 0,5 g tuku.

Příchuť: Neutral

Více informací

Zařazení:

1 320 Kč s DPH

Díky nové technologii CORE ATTACK FILTRATION TECHNOLOGY může být složení a množství aminokyselin, chuť a rozpustnost ještě lepší.

Body Attack Extreme ISO Whey je ideální doplněk stravy pro sportovce. Zásobování těla hodnotnými proteiny po tréninku je zvláště důležité pro sportovce se zvýšeným rozsahem tréninku, kulturisty, aby si udrželi svalovou hmotu.

Kromě toho je proteinový prášek vhodný pro příznivce diet s nízkým obsahem sacharidů, které jsou závislé na nízkých sacharidech, ale zvyšují příjem proteinů. Jedna porce obsahuje asi 191 kcal s obsahem sacharidů jen 2 g.

Měli by jste vědět:

Proč je syrovátkový protein vhodný zejména pro sportovce? Body Attack Extreme ISO whey protein je proteinový produkt vyrobený z biologicky nejkvalitnějších syrovátkových proteinů. Silový trénink a vytrvalostní sporty kladou velký důraz na svaly. Z tohoto důvodu je nutné zvýšit příjem bílkovin každodenní stravou. Izolát syrovátky zabraňuje nedostatku proteinu po tréninku, čímž zajišťuje růst a udržení zdravé svalové hmoty. Současně lze zachovat zdravé kostní struktury.

Kromě kaseinu je hlavním proteinem v mléce syrovátkový protein. Ze všech zdrojů bílkovin má syrovátka nejvyšší biologickou hodnotu. To znamená, že to lze nejlépe přeměnit na vlastní proteiny těla.

Extreme ISO Whey od Body Attack navíc obsahuje izolát CFM Whey, který je vyroben patentovanou Cross Flow Microfiltration (CFM). CFM se počítá k nejlepším výrobním procesům proteinů. Izolát syrovátkového proteinu CFM tak vykazuje nejvyšší obsah bílkovin ve všech typech syrovátkových proteinů a zároveň má minimální obsah tuku, sacharidů a laktózy. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy má nízký obsah laktózy pouze asi 0,4 g na porci, je vhodný i pro osoby s intolerancí na laktózu.

Extrémní ISO syrovátka dodává aminokyseliny BCAA a L-glutamin.

•Jedna dávka přípravku Body Attack Extreme Whey (smíchaná s vodou) obsahuje přibližně 9,7 g BCAA, které jsou také známé jako aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-Leucin, L-Valin a L-Isoleucin.

•Patří mezi esenciální aminokyseliny, které tělo nemůže syntetizovat samo. To je důvod, proč by neměli chybět v denní stravě.

 • L-Glutamin (7,6 g v 50 g prášku) také patří k aminokyselinám, které jsou umístěny jako stavební bloky bílkovin ve svalstvu.

Doporučené dávkování:

Začátečníci: 30 g prášku (2 lopatky) zamíchejte do 300 ml nízkotučného mléka (1,5%).

Pokročilí sportovci: 50 g prášku (3 lopatky) ve 250 ml vody. Pro dietu s nízkým obsahem sacharidůvyměňte mléko za vodu.

Pokyny:  běhemi tréninkových dnů vypijte asi 30 minut před nebo po intenzivním tréninku. Ve dnech bez tréninku pijte ráno nebo večer. Nespotřebujte více než 2 porce denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.