Orgainic BIO protein 1kg

Proteinový výrobek tohoto typu ocení každý zejména pro rychlost a snadnost jeho přípravy kdykoli a kdekoli je třeba. I když dokáže snadno nahradit svačinu, je třeba dbát hlavně na kvalitu a pestrost pevné stravy, kterou by ani top produkt nikdy neměl zcela nahrazovat!

3 příchutě : Jahoda, Vanilka, Čokoláda

všechny produkty jsou z ekologického zemědělství.

Více informací

Zařazení:

1 250 Kč s DPH

  • VANILKA
  • ČOKOLÁDA
  • JAHODA

Toto je jediný skutečně BIO-certifikovaný syrovátkový protein na našem trhu. Je tzv. "Grass Fed" - to znamená, že pochází jen z mléka krav krmených výhradně trávou (pastva a seno) a ničím jiným. A je zpracován zastudena.

Má naprosto unikátní a čisté složení, A jeho skvělé ochucené verze mají pouze 2 látky složení - koncentrát syrovátkové bílkoviny a přírodní surovinu dané chuti - vše v BIO kvalitě. Toto je naprosto unikátní a celistvá jednoduchost složení. Tento produkt neobsahuje dokonce ani lecitin (emulgátor sloužící ke snadnému míchání koktejlu bez hrudek díky umožnění spojit tuk s vodou).

Nedoporučuji ho proto míchat jen tak líně lžící, ale použít běžný Shaker pro přípravu správně krémového proteinu silným "třepáním", případně el. mixér.

 Obsahuje také VELMI vysoký obsah BCAA - 23%, který odpovídá cca 7g BCAA na 1 dávku(30g)!

 Orgainic Protein je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. 

Nutriční hodnoty ve 100g : Energie 1540kJ/367kcal ,Tuky 5g z toho saturované 3,3g ,Uhlohydráty 3,5g z toho jednoduchý cukr 3,5g ,Bílkoviny 77g ,Sůl 0,51g Nutriční hodnoty jsou založeny na příchuti Natural a u jiných příchutí se mohou mírně lišit. Složení: Bio koncentrát syrovátkové bílkoviny*, Bio odtučněný kakaový prášek* (jenom příchuť Kakao), Bio vanilkový prášek z Tahiti*(jenom příchuť Vanilka), Bio borůvkový prášek*(jenom příchuť borůvka), Bio jahodový prášek*(jenom příchuť Jahoda). *Certifikované Bio suroviny z ekologického zemědělství

 Doporučené dávkování: Rozmíchejte jednu pol. lžíci ve 150ml vody a ihned konzumujte. Množství vody lze upravit podle chuti. Pro zvýšení příjmu bílkovin doporučujeme užívat 2-5 dávek denně. Např. na snídaně a mezi jídly. Pro růst svalové hmoty doporučují experti příjem 2g bílkovin na kilo tělesné hmotnosti.

Výrobce: Thiele und Lechner GbR - Matthaus-Gunther-Str. 9, D-86316 Friedberg. Distribuce v ČR: Adam Raw, Čeladná 823, Čeladná 73912, www.adamraw.cz Minimální trvanlivost vyznačena na obale.

nutriční hodnota

na 100g

na 30g

energie

367kcal/1540kj

110kcal/460kj

tuky

5,0g

1,5g

 - z toho mastné kys.

3,3g

0,99g

karbohydráty

3,5g

1,1g

 - z toho cukry

3,5g

1,1g

protein

77g

23,1g

vláknina

0g

0g

sůl

0,51g

0,15g


Země původu:
 Německo