Body Attack, Zinc FEM, 30ks

Body Attack, Zinc FEM, 30ks Zobrazit větší

Body Attack (SRN)

Body Attack Zinc FEM je minerální produkt s vysokými dávkami zinku a vybraných vitamínů, vyvinutý speciálně pro ženy, které kladou velký důraz na udržované vlasy, kůži a nehty.

Více informací

200 Kč s DPH

Zinek v těle Body Attack Zinc FEM není jen doplněk během fáze ztráty tuku, kde stimuluje váš normální metabolismus tuků a tvorbu bílkovin, ale také podporuje normální acidobazickou rovnováhu. Nesprávná strava, spousta sportu nebo dokonce stres může způsobit acidobazickou nerovnováhu. Je známo, že hyperacidita brání vaší pleti a metabolismu kostí, vlasů a nehtů. Proto byste měli v každodenní stravě integrovat potraviny bohaté na zinek, protože minerální zinek pomáhá dosáhnout správné rovnováhy mezi kyselinami a zásadami. To zase šetří další minerály, jako jsou alkalické látky, které podporují určité funkce v těle a jsou také nezbytné pro kvalitu vašich vlasů, pokožky a nehtů.

Je známo, že minerální zinek a vitamin C jsou nezbytné pro normální tvorbu kolagenu, stejně jako pro udržení zdravých vlasů, kůže, nehtů a kostí.

LIPO 100 FEM je 100% VEGAN. LIPO 100 FEM se skládá pouze z pečlivě vybraných složek a je vyroben zcela bez použití živočišných surovin. Inovativní spalovač tuků používá rostlinná vlákna (celulóza) pro své pouzdro kapslí namísto běžnější zvířecí želatiny.

Body Attack Zinc FEM - pro vaši krásu a pevné pojivo a svalovou tkáň

Zinek FEM od Body Attack navíc dodává tělu vitamíny B6 a biotin pro doplnění vaší každodenní stravy, protože tyto jsou také klíčovými komponentami kůže, vlasů, dásní a zubů. Body Attack FEM vám nejen dodává 25 mg vysoce dávkovaného zinku na kapsli pro doplnění vaší denní stravy, ale také poskytuje vysoké dávky vitaminu C (300 mg), vitaminu B6 (1,4 mg) a biotinu (50 µg). Důvodem je to, že vitamin C podporuje vstřebávání zinku a železa, protože ženy mají zvýšenou potřebu železa díky své menstruaci. Pokud si však zachovají především rostlinnou stravu, vstřebávání železa a zinku bude bráněno bez vitaminu C. Ženy, které jsou často pod tlakem, kouří, užívají léky nebo jsou fyzicky velmi aktivní, mají také zvýšenou potřebu vody. -rozpustný vitamín C. Nedostatek vitamínu C, stejně jako deficit zinku na straně druhé, brání normální tvorbě kolagenu na kůži, chrupavce, dásních, zubech a kostech. Protože ženy často zkoušejí různé diety ve snaze ztratit nadváhu, nejenže krmí své tělo méně kalorií, ale také se sníženým příjmem zinku, vitamínů B6, C a biotinu.

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně s 200 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Vhodné pouze pro dospělé a sportovce.

Složení: kyselina L-askorbová, plnivo (celulóza), celulóza (kapsle), citrát zinečnatý, separační činidla (stearát hořečnatý, oxid křemičitý), hydrochlorid pyridoxinu, D-Biotin.

nutriční hodnota denní porce (1 tableta)
energie 6,2kj/1,4kcal
vitamín C 300mg
vitamín B6 1,6mg
biotin 50µg
zinek  25mg