Body Attack, Pre-Workout Booster FEM, Lemon, 375g

Body Attack (SRN)

Body Workout Pre-Workout Booster FEM je nejvyšší posilovač vyvinutý speciálně pro potřeby žen s cílem optimálně podporovat tréninkové programy pro tvarované tělo. 

Více informací

520 Kč s DPH

Body Attack Pre-Workout Booster FEM vám nejen poskytuje větší sílu během tréninku, ale také dodává tělu všechny nezbytné živiny během fáze tréninku a ztráty tuků, která doplňuje každodenní stravu. Při pokusu o ztrátu tuků a utažení svalů se často jedná o to, že diety s nedostatečným příjmem kalorií jsou drženy, což způsobuje nedostatek nejdůležitějších živin. Nedostatečný příjem bílkovin nebo aminokyselin (l-glutamin, 1-arginin, 1-taurin) může zpomalit metabolismus bílkovin, přičemž tělo potřebuje také vitamíny jako B6, zinek a hořčík. Ty se podílejí na přeměně dietních proteinů.

 Proto není dostatečné spoléhat na vysoký příjem bílkovin, protože je důležitá celková strava a dostatečná zásoba nezbytných vitaminů a minerálů. Dostatek vitamínu B 6, zinku a hořčíku umožní, aby byl protein ve vaší stravě dobře absorbován.

Pre-Workout Booster FEM by Body Attack  také dodává železo, kyselinu listovou, hořčík, niacin a kyselinu pantothenovou, které mohou přispět ke snížení únavy a vyčerpání během tréninku nebo tréninkových fází. Draslík a hořčík zajišťují normální funkci pohybu svalů, takže můžete zvládnout rozsáhlé a těžké tréninkové programy s plnou vitalitou a silou.

 Ale to není všechno, co Body Attack Pre-Workout Booster FEM  posiluje. Obsahuje také jód, vitamín B6 a zinek, které jsou nezbytné pro normální produkci hormonů, jako jsou hormony štítné žlázy a steroidní hormony. Stejně jako vitamíny, hormony mají velký vliv na energii a metabolismus tuků. Zinek, hořčík, draslík a vitamin C jsou také velkým problémem ve sportu, jelikož jsou vyplaveny kůží. Z dlouhodobého hlediska, nízká zásoba v rámci vašeho denního jídla může ovlivnit váš trénink vyvoláním duševní a svalové únavy. Body Attack Pre-Workout Booster FEM je navržen tak, aby tomu zabránil a pomohl zvládnout váš tréninkový program pro snížení ztrát tuku, takže můžete dosáhnout vašich tréninkových cílů, jako je zpevněný zadek, pevný, štíhlý pas a záda ve tvaru V nebo tónované horní ramena a nohy co nejdříve.

Doporučené dávkování: Mícháme 25 g (1 lopatku) do 250 ml vody a pijeme asi 30-60 minut před tréninkem. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.
Složení:
Formula Carbo T4 (19,3%), dextróza (10%), *isomaltulóza (10%), maltóza (6%), bezvodý kreatin (CREAZ®) , L-arginin alfa-ketoglutarát (AKG), hydrochlorid L-argininu, L-glutamin, kyselinu citrónovou, citrát draselný, aroma,
Tabletová sůl, sladidlo (sukralosa), činidlo uvolňující oxid křemičitý, kyselinu L-askorbovou, fosforečnan železitý, nikotinamid, DL-alfa tokoferylacetát, oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, Riboflavin, hydrochlorid pyridoxinu, thiaminmononitrát, barvivo (beta-karoten), kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin.
* Izomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy