Body Attack, Pre-Workout Booster FEM, Lemon, 375g

Body Attack (SRN)

Body Workout Pre-Workout Booster FEM je nejvyšší posilovač vyvinutý speciálně pro potřeby žen s cílem optimálně podporovat tréninkové programy pro tvarované tělo. 

Více informací

520 Kč s DPH

Body Attack Pre-Workout Booster FEM vám nejen poskytuje větší sílu během tréninku, ale také dodává tělu všechny nezbytné živiny během fáze tréninku a ztráty tuků, která doplňuje každodenní stravu. Při pokusu o ztrátu tuků a utažení svalů se často jedná o to, že diety s nedostatečným příjmem kalorií jsou drženy, což způsobuje nedostatek nejdůležitějších živin. Nedostatečný příjem bílkovin nebo aminokyselin (l-glutamin, 1-arginin, 1-taurin) může zpomalit metabolismus bílkovin, přičemž tělo potřebuje také vitamíny jako B6, zinek a hořčík. Ty se podílejí na přeměně dietních proteinů.

 Proto není dostatečné spoléhat na vysoký příjem bílkovin, protože je důležitá celková strava a dostatečná zásoba nezbytných vitaminů a minerálů. Dostatek vitamínu B 6, zinku a hořčíku umožní, aby byl protein ve vaší stravě dobře absorbován.

Pre-Workout Booster FEM by Body Attack  také dodává železo, kyselinu listovou, hořčík, niacin a kyselinu pantothenovou, které mohou přispět ke snížení únavy a vyčerpání během tréninku nebo tréninkových fází. Draslík a hořčík zajišťují normální funkci pohybu svalů, takže můžete zvládnout rozsáhlé a těžké tréninkové programy s plnou vitalitou a silou.

 Ale to není všechno, co Body Attack Pre-Workout Booster FEM  posiluje. Obsahuje také jód, vitamín B6 a zinek, které jsou nezbytné pro normální produkci hormonů, jako jsou hormony štítné žlázy a steroidní hormony. Stejně jako vitamíny, hormony mají velký vliv na energii a metabolismus tuků. Zinek, hořčík, draslík a vitamin C jsou také velkým problémem ve sportu, jelikož jsou vyplaveny kůží. Z dlouhodobého hlediska, nízká zásoba v rámci vašeho denního jídla může ovlivnit váš trénink vyvoláním duševní a svalové únavy. Body Attack Pre-Workout Booster FEM je navržen tak, aby tomu zabránil a pomohl zvládnout váš tréninkový program pro snížení ztrát tuku, takže můžete dosáhnout vašich tréninkových cílů, jako je zpevněný zadek, pevný, štíhlý pas a záda ve tvaru V nebo tónované horní ramena a nohy co nejdříve.

Doporučené dávkování: Mícháme 25 g (1 lopatku) do 250 ml vody a pijeme asi 30-60 minut před tréninkem. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.
Složení:
Formula Carbo T4 (19,3%), dextróza (10%), *isomaltulóza (10%), maltóza (6%), bezvodý kreatin (CREAZ®) , L-arginin alfa-ketoglutarát (AKG), hydrochlorid L-argininu, L-glutamin, kyselinu citrónovou, citrát draselný, aroma,
Tabletová sůl, sladidlo (sukralosa), činidlo uvolňující oxid křemičitý, kyselinu L-askorbovou, fosforečnan železitý, nikotinamid, DL-alfa tokoferylacetát, oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, Riboflavin, hydrochlorid pyridoxinu, thiaminmononitrát, barvivo (beta-karoten), kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin.
* Izomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy
nutriční hodnota denní porce
energie 325kj/76kcal
tuky <0,1g
 - z toho nasycené mastné kys. <0,1g
uhlohydráty 11,4g
 - z toho cukry 5,8g
protein 4,3g
sůl 0,1g
Přidané živiny:  
L-Glutamin 1500mg
L-Arginin HCL 2000mg
z toho arginin 1660mg
L-arginin AKG **** 2000mg
z toho arginin 1090mg
Celkový obsah argininu 2750mg
Bezvodý kreatin 3000mg
z toho kreatin 3000mg
taurin 2000mg
vitamíny  
vitamín C 20mg
niacin 4mg
vitamín E 3mg
Kyselina pantothenová 1,5mg
vitamín B6 0,35mg
vitamín B2 0,35mg
vitamín B1 0,25mg
Kyselina listová 50µg
biotin 1,5µg
vitamín B12 0,63µg
minerály   
hořčík 93,8mg
draslík 300mg
železo 3,5m
zinek 2,5mg
jód 37,5mg
selen 13,7m
mangan 0,5mg
****AKG = L-arginin alfa-ketoglutarát