Body Attack, Isotonický sportovní nápoj 400g

Body Attack (SRN)

 Body Attack Isotonic Sports Drink může být doplňkem stravy, protože organismus přijímá tekutiny a různé vitamíny a minerály.

Více informací

210 Kč s DPH

  • Lemon
  • Pomeranč

Důležitým předpokladem fyzického a duševního výkonu je vyvážená strava. To zajišťuje, že lidský organismus je dodáván se všemi nezbytnými živinami požadovanými pro různé metabolické procesy. Tyto živiny jsou rozděleny na mikro a makro-živiny. První kategorie obsahuje vitaminy a stopové prvky. Denní potřeba makronutrientů, včetně proteinů, tuků, sacharidů, minerálů a vody, je velmi vysoká.To musí být poskytnuto tělu v dostatečném množství prostřednictvím příjmu potravy. Body Attack Isotonic Sports Drink může být doplňkem stravy, protože organismus přijímá tekutiny a různé vitamíny a minerály. Nápoj, který je vyroben z prášku, obsahuje také hořčík. Tento minerál přispívá k normální svalové funkci, snížení únavy a vlivu energetického metabolismu.

Doporučené dávkování: Pro jednu porci smíchejte 40 g prášku do 500 ml vody. Vypijte jednu dávku 1 hodinu před a během cvičení. Doporučení pro vytrvalostní trénink trvající několik hodin: jedna porce před 1 hodinou a další po 1 hodině tréninku. Ideální pití by bylo vypít 200 ml každých 10 až 20 minut během tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: maltodextrin (27%), z toho cukr (27%), dextróza (25%),
Okysličovadlo (kyselina citronová, kyselina jablečná), přírodní příchutě, glukonát hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, citrát trojsodný, prášek vápna (1%), separační činidlo (oxid křemičitý),(
Citrát vápenatý), citrát draselný, chlorid vápenatý, stolní sůl, rostlinný olej, kyselina L-askorbová, citronan zinečnatý, D-alfa-tokoferylacetát (obsahuje sóju), Niacinamid, Riboflavin, Hydrochlorid pyridoxinu, thiaminmononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová. Výživový doplněk s minerály a vitamíny pro přípravu izotonického nápoje.

příchuť: Citrón.
Tento produkt není určen k dlouhodobému užívání a neměl by nahradit rozmanitou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.