Body Attack Endurance booster Lemon 600g

Body Attack (SRN)

Ať už jsi běžec, triatlonista, cyklista nebo plavec - jako vytrvalostní sportovec znáte význam cílené výživy před, během a po tréninku.Endurance Booster od Body Attack optimálně poskytuje tělu potřebné živiny, které potřebuje před tréninkem nebo soutěží, což zvyšuje váš výkon - s jedinečným mixem energie "vše v jednom". Vysypte nápojový prášek do vody, abyste získali chutný energetický nápoj.

Více informací

520 Kč s DPH

Vzhledem k tomu, že je v tekuté formě, živiny jsou rychle vstřebávány tělem a jsou snadno dostupné během tréninku.

 Přešli jsme na Cell Reloader v Endurance Booster a také jsme vylepšili vzorec živin.Namísto běžného kreatinu monohydrátu tento posilovač nyní obsahuje vysoce kvalitní CREAZ®.Kreatin od CREAZ® obsahuje dostatečné množství pro zvýšení fyzické kondice v plyometriích (rychlost). Endurance Booster také pochází bez sladidla Aspartam, místo toho byly přidány přírodní ovocné koncentráty. Prášek má navíc lepší rozpustnost. Stejně jako komplexní směs sacharidů obsahuje také kreatin, Taurin, známou složku z energetických nápojů, aminokyseliny Arginin, BCAA a Glutamin, stejně jako mnoho minerálů a vitamínů, které jsou ztraceny tělem pocení během cvičení.

 

 Zvýraznění produktu

• Energetický nápoj "vše v jednom" pro vytrvalostní sportovce

• 23,5 g sacharidů denně (Carbo-T4)

• 3 g kreatinu pro vyšší výkon (CREAZ)

• S cennými aminokyselinami: 3 g argininu a 1,5 g glutaminu

• 1,5 g Tauriny na denní porci

• 9 vitaminů (včetně B1, B2, B6, B12, C, E)

• 5 minerálů (včetně hořčíku, vápníku, chrómu)

• Bez aspartamu

• Vyrobeno v Německu: Špičkové suroviny nejvyšší kvality

• Nápojový prášek je extrémně rozpustný

• Snadno stravitelný nápoj, osvěžující chuť

 

Body Attack Endurance Booster má:

 • Jedna z nejdůležitějších účinných látek pro vytrvalostní sportovce: Ovocný nápoj na dávku poskytuje speciální směs 23,5 g sacharidů, které pomáhají udržovat normální mozkovou funkci během fyzické námahy. * Tento vzorec Carbo T4 obsahuje isomaltulózu, monohydrát D-glukózy , škrob s vysokou molekulovou kukuřicí a maltobióza.

 • Pro lepší výkon v tréninku dynamické síly: Endurance Booster obsahuje Creatine, který může zlepšit tempo soutěže pro sportovce odolné proti vytrvalosti.

3 000 mg kreatinu denně

 Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost jako součást dynamického silového tréninku a během krátké a intenzivní fyzické aktivity. Chcete-li tento výkon zvýšit, tělo potřebuje 3 g denně, aby dostatečně doplnil své vlastní zásoby kreatinu. Takže, Endurance Booster je potřeba brát každý den. Pravidelný příjem 3 g kreatinu během několika týdnů maximalizuje skladování kreatinu ve svalech a může zlepšit výkon sprintu a dynamickou sílu. Kreatinem v Endurance Booster je CREAZ, vysoce kvalitní složka vyrobená v Německu. Má vysoký standard kvality a díky pečlivému výběru surovin a řízené výrobě je považován za nejčistší kreatinu na celém světě.

 

• Ideální pro svaly: Vybrané esenciální aminokyseliny jsou začleněny do metabolismu bílkovin jako stavební bloky. Každá porce obsahuje 3 000 mg L-argininu, 500 mg BCAA a 1 500 L-glutaminu. BCAA a glutamin jsou ve svalech ve velké míře přítomny.

 • Bojuje proti únavě, při normální funkci svalů a při normální hladině cukru v krvi: Optimální množství minerálů, jako je hořčík, vápník, draslík, fosfor a chróm, které při intenzivním fyzickém cvičení ztrácejí pocením. Hořčík pomáhá snižovat únavu a jako vápník a draslík pomáhá normálním funkcím svalů. Stopový prvek chrom je stejně důležitý pro vytrvalostní sportovce, protože pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

• Jedna dávka Endurance Booster navíc dodává 1 500 mg Taurinu,ten je velmi populární protože je dáván do energetických nápojů je i v mnoha atletických nápojích.

.Které produkty lze nejlépe kombinovat  s Endurance Booster?

 • Body Attack Carbo Loader pro zvýšení množství sacharidů ve formě nápoje, stejně jako rychlé doplnění energetických rezerv před sport.

• V kombinaci s přípravkem Body Attack Magnesium Shots, protože hořčík pomáhá s normální rovnováhou elektrolytů.

• S Body Attack LIPO 100, který poskytuje dostatečné množství kofeinu pro zvýšení úrovně vytrvalosti a koncentrace.

  

* Pozitivního účinku lze dosáhnout při každodenní stravě se 130 g sacharidů ze všech potravinových zdrojů. Všechny hodnoty živin uvedené v textu odkazují na citrónovou příchuť.

nutriční hodnota denní porce 
energie 551kj/129kcal
tuky <0,1g
z toho nasycené mastné kys. <0,1g
karbohydráty 23,6g
z toho cukry 14,8g
protein 5,7g
sůl 0,19g
BCAA 0,6g
přidané látky  
L- glutamine 1500mg
L- arginin 3616mg
z toho arginin 3000mg
L-leucelin 250mg
L-Isoleucin  125mg
L-valin 125mg
D-Pinitol 100mg
taurin 1500mg
Vitamíny  
vitamín C 12mg
niacin 32mg
vitamín E 1,8mg
kyselina pantothenová 0,9mg
vitamín B6 0,21mg
vitamín B2 0,69mg
vitamín B1 0,16mg
biotin 7,5µg
vitamín B12 0,4µg
minerály  
vápník 138mg
fosfor 105mg
hořčík 80,5mg
draslík  300mg
chrom 23,4µg