Zinc pro 90 kaps

Body Attack (SRN)

Sportovci mají velký zájem o doplňky ve kterých je obsažen zinek, protože přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A, a tím k využití vitamínů.

Více informací

290 Kč s DPH

1 kapsli denně zapijte dostatečným množstvím tekutiny (200ml).

Pro sportovce je obzvláště důležitý komplexní zinek, protože poskytuje řadu výhod pro trénink. Zinek přispívá k normální syntéze bílkovin, a proto se podílí na růstu svalů. Navíc zinek zajišťuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi, stejně jako zachování kostí. Látka má také pozitivní vliv na vlasy, kůži a nehty. Sportovci mají velký zájem o doplňky ve kterých je obsažen zinek, protože přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A, a tím k využití vitamínů. Další důležitá vlastnost zinku se týká imunitní obrany. Tím můžeme pomoci při užívání doplňků, jako je Body Attack Zinc Professional. Zinek může přispívat k normálnímu fungování imunitního systému u sportovců. Nemocím a dlouhých přestávek ve výcviku se lze v důsledku toho vyhnout. Zinek je však také důležitý díky antioxidačním vlastnostem. V zásadě může intenzivní trénink a související tvorba volných radikálů představovat riziko poškození buněk těla. Pokud se může vyloučit nedostatek zinku přidáním doplňku obsahujícího zinek, může to současně pomoci chránit buňky před oxidačním stresem.

 

Užívání zinku v produktech, jako je Body Attack Zinc Professional, je užitečné pro širokou škálu sportovců. Mezi ty patří amatéři i profesionální sportovci, siloví sportovci stejně jako vytrvalostní sportovci a mnoho dalších. Mnoho sportovců je nároných na stravu, pokud jde o složení. Sportovci potřebují více bílkovin, sacharidů a aminokyselin, aby úspěšně dokončili svůj trénink. Sportovci potřebují více bílkovin, sacharidů a aminokyselin, aby úspěšně dokončili svůj trénink. Je to růst svalů a zlepení vytrvalosti, které jsou vždy cílem. Zinek také hraje roli v tomto kontextu. Nakonec je zinek jedním z hlavních stopových prvků, a proto by neměl v denní stravě chybět.

Jaké další látky jsou aktivní v aplikaci Body Attack Zinc Professional?

Jedna tobolka Body Attack Zinc Professional obsahuje 25 mg zinku a 80 mg vitaminu C, které mohou chránit svalové buňky před oxidačním stresem během fyzické námahy. Kromě toho obsahuje také kyselinu pantothenovou a vitamín B, které hrajou roli při normální tvorbě a normálním metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a neurotransmiterů. Body Attack Zinc Professional je rozšířen o amino-komplex L-Histidinu a L-Cysteinu.

 

Které produkty můžete nejlépe kombinovat se Zinc Professional?

• V kombinaci s přípravkem Body Attack 3-XT Protein, je vícesložkový protein s kreatinem, který pomáhá budovat svalovou hmotu. • Společně s Body Attack BCAA Shots před tréninkem, který poskytují syrovátkové bílkoviny pro zvýšení svalové hmoty.

• Ve spojení s body Power Attack Power Protein 90, všestranný mezi fitness shake s biologicky vysoce hodnotnými bílkovinami,  což může přispět k zachování a rozvoji svalové hmoty.

1 kapsli denně zapijte dostatečným množstvím tekutiny (200ml).

Nutriční informace: 1 kpas. denně
   
Energie 12 kJ (3kcal)
L-Cystein HCl 36,2 mg
 -z toho Cystein  25 mg
L-Histidin 50 mg
Vitamín B5 12 mg
Vitamín C 80 mg
Zinc citrát 80 mg
 - z toho Zinek 25 mg