Body Attack DETOX FEM 60 tab.

Body Attack (SRN)

Body Attack DETOX FEM byl speciálně vyvinut pro ženy se silným zaměřením na zdraví, wellness, krásu a pohodu. Body Attack DETOX FEM dodává tělu 25 živin, které jsou ideální pro doplňování alkalické a čisté stravy.

Více informací

515 Kč s DPH

Všechny výhody DETOX FEM

• Zajišťuje normální acidobazickou rovnováhu v těle, která zase normalizuje metabolické procesy, jako je energie a rychlý metabolismus

• Chrání před oxidačním stresem vyvolaným dietou, stejně jako duševní nebo fyzickou nadměrnou zátěží

• Podporuje normální imunitní a srdeční funkce během fyzické a psychické námahy

• Zlepšuje váš obecný pocit pohody tím, že eliminuje nedostatky živin např. některé vitamíny B sníží únavu a zvýší váš výkon

• Poskytuje vám další pomoc vybraných mikroživin pro udržení a péči o pokožku, vlasy a nehty zevnitř ven

• Dodává tělu aminokyseliny obsahující síru, niacin, biotin a selen, které jsou nezbytné pro zdravý metabolismus pokožky, vlasů a nehtů

 Experti v oblasti výživy a ostatní lékaři doporučují čistě rostlinnou a alkalickou stravu, protože mají snížený účinek vytvářející kyselinu, a proto udržují rovnováhu mezi kyselinami a bází v těle. DETOX FEM od Body Attack například zásobuje tělo zinkem, což podporuje normální acidobazickou rovnováhu. Kyslíková báze není ovlivňována pouze podvýživou nebo dietami, ale je také způsobena duševním a fyzickým stresem. To vede ke zvýšené tvorbě volných radikálů kyslíku, které mohou následně vyvolat oxidační stres v metabolismu a buňkách. Živiny jako vitamín B2, selen a zinek, které obsahují jen několik, pomáhají chránit naše buňky před stresem. To znamená, že DETOX FEM od Body Attack může snižovat oxidační stres a tím i vznik normální acidobazické rovnováhy, což také zpomaluje vaši pohodu, protože mikroživiny jako niacin a biotin také pomáhají snižovat únavu. Takže pokud zásobujete své tělo dostatečným množstvím těchto mikroživin, brzy se budete cítit více energičtější a dosáhnete vyšší úrovně výkonu.

 Kromě toho obsahuje DETOX FEM od Body Attack další důležité živiny, jako jsou aminokyseliny obsahující síru, lněný prášek s omega-3 mastnými kyselinami, prášek aloe vera, AFA řasy, prášek z kopřivy,quercetin, bromelain, koenzym 10 až esenciální vitamíny B, které jsou pro ženy velmi důležité. Komplexní výživový komplex byl speciálně navržen pro ženy, které přikládají velkou hodnotu kvalitní a krásné pokožce, vlasům a nehtům. Proto DETOX FEM od Body Attack také obsahuje mikroživiny jako selén, zinek, niacin, biotin a riboflavin, které pomáhají udržovat pokožku, vlasy a nehty. Zvláště ženy, které se často pokoušejí ubýt váhy s nevyváženou stravou v kombinaci se spoustou sportů, mohou trpět nedostatečností těchto mikroživin. To může způsobit vyvážení normální funkce imunitního systému, srdce a metabolismu. Body Attack DETOX FEM může sloužit jako užitečný doplněk, pokud se chcete přizpůsobit zdravějšímu a vyváženějšímu stravování.

 

Které produkty můžete nejlépe kombinovat s Detox Fem?

  1.     Body Attack Diet Shake pro nízkokalorickou dietu a snížení nadměrného tělesného tuku.
  2.     V kombinaci s Body Attack Appetite Reducerdlouhodobým sníženým příjmem kalorií.
  3.     Napětí proteinu těla útoku 90 pro udržování svalů během náročné fáze spalování tuků.
  4.     Během definiční fáze, s LIPO 100 Drink společně s Body Attack BETATORpro dodávání svalů s extra          pomocnými deriváty leucinu.
  5.     Body Attack BCAA kapsle pro zvýšenou dodávku tří esenciálních aminokyselin, které tvoří jednu třetinu svalů.

Užívejte 2 kapsle denně ráno po probuzení, nebo před spaním s velkým množstvím tekutiny (300 ml). Doporučený denní příjem nesmí být překročen.

Složení: 

Rostlinný tukový prášek (z lněného semínka obsahuje 45% kyseliny alfa-linolenové), potahovací činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinná tobolka), prášek z řas AFA (Aphanizomenon flos-aquae), prášek aloe vera, kyselina alfa-lipoová, , Monohydrát hydrochloridu L-cysteinu, L-methionin, nikotinamid, prášek z kopřivy (Urtica dioica), L-glutamin, Silybum marianum, L-selen methionin, extrakt z hroznových semen Vitis vinifera L., obsahující 70% oligomerních proanthokyanidinů OPC), kvercetin (od Styphnolobium japonicum), separační činidla (hořčíková sůl mastných kyselin, oxid křemičitý), bromelain, koenzym Q10, D-alfa-tokoferylacetát, glycin, kyanokobalamin, thiaminhydrochlorid, pyridoxinhydrochlorid, riboflavin, pteroyl monoglutamová kyselina, D-Biotin.

Informace o výživě: energie 8 kJ / 2 kcal, prášek (lněné semínko) 200 mg, z toho 90 mg alfa-linolenové kyseliny (omega 3 mastné kyseliny), 60 mg práškové řasy AFA, 60 mg aloe vera, kyselina alfa lipoová 30 mg, prášek z kopřivy 26,7 mg, prášek z ječmenu bodláku 25 mg, extrakt z hroznů z hroznů 21 mg, z nichž oligomerní proantokyanidiny (OPC) 14,7 mg, kvercetin 19 mg, bromelain 20 mg, koenzym Q10 20 mg, L-glycin 10 mg, L Cystein 27,6 mg, L-methionin 40 mg, L-glutamin 26 mg, zinek 5,3 mg (53% 1), selén 110 μg (200% 1), vitamin E (mg α-TE) mg (76% 1), niacin (mg NE) 30 mg (188% 1), vitamin B12 5 μg (200% 1), vitamin B1 2.4 mg (222% % 1), vitaminu B2 2,6 mg (186% 1), kyseliny listové 400 μg (200% 1), biotin 100 μg (200% 1).

nutriční hodnota denní porce
energie 8kj/kcal
rostlinný tuk v prášku 200mg
 - z toho kyselina alfa-linolenová 90mg
aloe vera prášek 60mg
Prášek z řas AFA 60mg
kyselina lipoová 30mg
Kopřivový prášek 26,7mg
Bylinkový prášek z ostropestřce mariánského 25mg
Extrakt z hroznových semen 21mg
z toho oligomerní proanthocyanidiny 14,7mg
Quercetin  19mg
 Bromelain 20mg
Koenzym Q10 20mg
 L-Glycin  10mg
L-Cystein 27,6mg
, L-Methionin 40mg
 L-Glutamin 26mg
zinek 5,3mg
selen 110µg
vitamín E 9,1mg
niacin  30mg
vitamín B12 5µg
vitamín B1 2,4mg
vitamín B6 2,4mg
vitamín B2 2,6mg
Kyselina listová 400µg
Biotin 100µg