EFX, Kre-Alkalyn Nitro Pro, 120 kaps

93

EFX (USA)

EFX Kre-Alkalyn Nitro Pro - je určený pro: sportovce, kteří usilují o nárůst kvalitní a čisté svalové hmoty, zvýšení síly a urychlení regenerace.

Více informací

1 040 Kč s DPH

EFX - Kre-Alkalyn Nitro Pro kombinuje kreatin a arginin AKG. Nyní 2 Top produkty v jednom.

 

-2400 mg Kre-Alkalyn / 1 dávka / 4 kapsle

-2400 mg EFX Nytric / 1 dávka / 4 kapsle

-obsahuje kombinaci čajových extraktů-zelený,černý a bílý

 

  MADE IN USA - U.S. Patent

 

Kre-Alkalyn, způsobil senzaci již před několika lety a každý dobrý obchod nevynechá tento produkt.Maximální napumpování! Maximální síla! Maximální růst! Tento senzační výrobek boří všechny hranice a omezení svalového růstu:EFX Kre-Alkalyn Nitro Pro kombinuje dva TOP produkty EFX Kre-Alkalyn a EFX Nytric. 

 

 

Kre-Alkalyn je nejsilnější a nejúčinnější formou creatinu na trhu, jeho účinky jsou s běžným creatinem neporovnatelné!V této unikátní kombinaci Kre-Alkalynu má nesrovnatelně vyšší schopnost absorbce v organismu a dá se říci, že se jedná v tuto chvíli o nejúčinnější legální doplněk výživy pro nárůst svalové hmoty vůbec!

 

 

Z vědecký studií víme, že většina kreatinových výrobků využívá k distribuci v organismu inzulinové špičky a k jejímu dosažení potřebuje cukryTo je důležitá informace pro ty, kteří chtějí dobrou kondici bez zadržování vody či nabírání tuku z nadbytečného příjmu cukrů.Kre-alkaline je jedinečným druhem kreatinu.

 

 

Vzniká přidáním dvou vodíkových atomů ke kreatinu a vyrovnáním kyselosti na pH 12. Přidání těchto dvou vodíkových vazeb má několik důsledků. Kre-alkalyn je rozpustný jak v tucích tak ve vodě. Proto lehce projde buněčnou membránou bez potřeby uvolnění inzulinu a bez srážení (ztrát).

 

 

Tím se stává kreatin 10x účinnější, takže 1 gram Creatinu alkaline se rovná 10 g kreatin monohydrátu!

 

 

Další zajímavostí je, že nová chemická struktura se 2 dalšími vodíky způsobuje 100 % stálost ve vodě.

 

 

Takže na rozdíl od standardního monohydrátu, který s vodou (H2O) reaguje a oxiduje na kreatinin (který je toxickým vedlejším produktem), lze Creatine alkaline jednoduše bez zdravotního rizika smíchat s vodou. Zásaditost Creatine alkaline (pH 12) umožňuje, aby byl řádně vstřebán horním trávícím traktem, který vykazuje kyselost.

 

 

 

10x větší schopnost vstřebání, než běžné kreatinové formule.

 

Účinkuje okamžitě!

 

Čistá a účinná forma citlivá k žaludku.

 

Nejsilnější a nejbezpečnější dostupná legální anabolikum!

 

Nárůst svalové hmoty

 

Zvýšení výkonnosti

 

Urychlení obnovy energetických rezerv a regenerace

 

Zvýšení síly a výkonnosti bez nabírání vody

 

Podpora spalování tuků

 

Složení: kreatin (Kre-Alkalyn EFX, 41,5%), arginin alfa-ketoglutarát (EFX Nytric, 41,5%), želatina (tobolka, hovězí), černý čaj extrakt, extrakt

ze zeleného čaje, extrakt bílého čaje, dělící prostředek: hořečnaté soli mastných kyselin.

 

 

 

Dávkování: Vezměte si 45 minut před tréninkem 2 kapsle, pokročilí sportovci 3-4 kapsle denně.

 

 

Obsah: 120 kapslí