Body Attack, Muscle Creatine, 500g (Creapure®)

Body Attack, Muscle Creatine, 500g (Creapure®) Zobrazit větší

1198

Body Attack (SRN)

Creatine Creapure® je německý kreatin monohydrát s ochranou známkou zajištující 100% nejčistší formu kreatinu

Více informací

550 Kč s DPH

Muscle Creatin Body Attack je zvláštní kreatin monohydrát, není živočišného původu, slouží pro kratkodobou silovou zátěž. Logo-Creapure® značka vysoké kvality, čistoty a použitelnosti.

 

1. Creapure® - nejlepší kreatinový prášek na světě

 

Creapure® z dílny Body Attack je vyráběn v Německu, je uznáván za celosvětově  nejčistější kreatin nejvyšší kvality. Jedná se o mikrojemný, neobsahuje laktózu a gluten, lze ho rozmíchat v jakékoliv tekutině.

 

2. Důležité údaje o produktu

 

100% vysoce kvalitní jemný Creatin Monohydrat, vysoká kvalita, čistota a použitelnost, vyrobený v Německu, bez laktózy a glutenu , 100% vegan, velmi dobře rozpustitelný, 8g creatinu/1 den, výborně se pije s ovocnými nápoji

 

3.Creatin pro vyšší výkony v tréninku

 

Kreatin je přírodní látka tvořena aminokyselinami Glycin, Arginin a Methionin, je důležitý při intenzivních, rychlých a silových výkonech.

Na zvýšení tělesných výkonů je nutno dodat 3g kreatinu, tělo denně vyrobí 1g kreatinu. Chybějící 2g můžeme dodat v potravě především masem a rybími produkty a nebo výživovými produkty jako Muscle Creatin.

 

Kulturista David Hoffman : Creatin je klasický a standartní doplněk pro všechny ctižádostivé sportovce.

Já si beru 5g Creapure před a po tréninku, při soutěži trochu více, svalovina je pak plnější a pružná.

 

David Hoffmann, německý mistr v kulturistice

 

V rámci zdravé a vyvážené výživy by neměl sportovec přijmout týdně více než 300-600g masa a  rybu 1 až 2krát v týdnu. Pak ale denní příjem potravin nemusí stačit potřebám těla zvláště v období náročných silových tréninků

 

V tomto případě je namístě využít doplněk Muscle Creatin Body Attack, který přispívá k rychlejším silovým výkonůma zlepšuje tréninkové výsledky.

 

4. Muscle Creatin není určen jen silovým sportovcům

Body Attack Muscle Creatin je vhodný především pro silové sportovce a kulturisty s cílem posilovat a zvětšovat  sílu díky vysoké tréninkové zátěži.

 

Ale užívat kreatin mohou i ženy, zvláště ty, které  se věnují pravidelným silovým cvičením a tréninkům. Dále mohou produkt užívat i sportovci vytrvalci nebo sprinteři, kteří si chtějí zvýšit rychlost v krátkých, intenzivních trénincích.

 

Kreatin se nachází v normální stravě především v mase, takže lidé, co nejedí maso, vegetariáni mohou mít potíže a kreatin jim může chybět. Denní dávku kreatinu jim pak může zajistit právě Muscle Creatin.

 

Mnozí vegani a muslimové požadují kreatin, který není zvířecího původu a právě pro ně tu je Creapure® patřící mezi nejčistější kreatin monohydráty na světě.

 

5. S kterými produkty lze Muscle Creatin kombinovat?

 

   S Body Attack Energy Loader ( tělo a svalovinu před a po tréninku zásobí energií)

 

   S Body Attack Magnesium a Calcium tabletami ( minerální látky zajišťující normální funkce svalů)

 

    S aminokyselinami Arginin a Beta Alanin  (důležité při látkové výměně, vliv na růst svaloviny především po intenzivních trénincích)

S vysoce hodnotným Body Attack Iso Whey Professional, který vede ke stavbě svalové hmoty především po intenzivních trénincích

 

Doporučené užívání: 4g Muscle Creatine do 150 ml jablečné šťávy, rozmíchat a požít před a po tréninku. Denní doporučenou dávku nepřekračovat!

 

Nutriční hodnoty na 100 g na denní dávku 8g do 300ml jablečné šťávy
Energie 1105 kJ (264 kcal) 703 kJ (168 kcal)
Tuky 0 g 0,3 g
-z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 34 g
-z toho cukry 0 g 30 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0 g 8 g
Kreatin-Monohydrat 100 g 8 g
- z topho Kreatin 88 g 7 g

  

Obsah: 500g

  • hmotnost 0,5 Kg