My Supps, 100% Creatine Monohydrate Powder, 300g

My Supps, 100% Creatine Monohydrate Powder, 300g Zobrazit větší

8

My Supps (SRN)

Přípravek určený k nárůstu svalového objemu, zvětšení síly a zvýšení sportovního výkonu.

Více informací

360 Kč s DPH

My Supps 100% Creatine Monohydrate je výborným doplňkem výživy při budování vaší svalové hmoty. Kreatin zvyšuje okamžitý silový výkon, což vede k rozvoji vašich silových parametrů a k nárůstu svalové hmoty. Žene do svalů vodu a tím zlepšuje látkovou výměnu v namáhaných svalech. Podporuje regeneraci svalů. Tento kreatin monohydrát je maximálně čistou formou kreatinu.

 

 

 

My Supps 100% Creatine Monohydrate Powder je čistý a velmi jemně jadrný. Kreatin je lidskému tělu vlastní látka a tvoří se v játrech, ledvinách a tlustém střevě z aminokyselin glycinu, argininu a methioninu. Může být uskladněna do zásoby v kosterních svalech. Kreatin příjímáme denně v naší stravě (maso a ryby). Suplování Kreatinu je pro sportovce a osoby, které konzumují málo masa nebo celkově zvířecích produktů je velmi důležité. Především siloví sportovci, atleti a sprinteři provozují na My Supps 100% Creatine Monohydrate Powder, protože můžou jejich tréninkové výkony citelně zlepšovat. Je dobré vědět: Jaký účinek má Kreatin v těle?

 

 

Kreatin je důležitý pro normální fysiologické funkce svalů a jiných tělesných orgánů. Je potřebný pro kontrakci svalů, mozek a funkci nervů. Mimo jiné je vhodný pro tvorbu substance bohaté na energii adenosintriphophat (ATP). Při krátkých a intenzivních zátěžích je přeměněn ns ATP a následně použit pro kontrakci svalů. O co je vyšší obsah Kreatinu ve svalech o to rychleji je enrgie v pohotovosti při krátkodobých zátěžích.

Při denním příjmu 5gr Kreatinu se zvýší tělesná schopnost během rychlosilového tréninku v rámci krátkodobé intenzivní činnosti.

 

 

 

Doporučené dávkování:

 

Varianta 1: jistě jste již slyšeli o dávkování kreatinu s určitou plnící fází. Jedná se o fázi, kdy dochází k rychlejšímu sycení svalových buněk kreatinem. Zpravidla tato „sytící“ fáze trvá jeden týden a množství přijímaného kreatinu je kolem 30 g. V druhém až čtvrtém týdnu poté následuje fáze udržovací, kdy přijímáme 3-5 g kreatinu. Pátý až osmý týden je dávkování kreatinu pozastaveno a poté opět začíná nový cyklus.

 

Varianta 2: druhou možností jak dávkovat kreatin je ponechat množství přijímaného suplementu na konstantní úrovni. V jednoduchosti to znamená, že pro první až čtvrtý týden nasadíte denní dávky kreatinu na 5 g. Po čtyřech týdnech následuje opět čtyřtýdenní pauza v suplementaci. Při tomto způsobu dávkování dochází ke stejnému nasycení svalů kreatinem jako v prvním případě. Rozdílný je však čas potřebný k maximálnímu nasycení kreatinem, kdy u prvního způsobu dosahujeme maxima v prvním týdnu. U druhého až v týdnu čtvrtém. U obou dávkování byste však neměli zapomínat na suplementaci kreatinem společně s glukózou.

 

 

Varianta 3: jedná se o ekonomicky náročnější variantu, zato ale nejméně rizikovou z hlediska nefunkčnosti. Svaly jednoduše nemohou kreatinu uniknout a jsou plně zásobeny. Celá suplementace kreatinem v této variantě trvá 5 týdnů. Po tuto dobu užíváte každý den 20 g kreatin monohydrátu. Za celý cyklus tedy spotřebujete 700 g kreatinu, to už je pořádná nálož. Kreatin opět užíváte společně s glukózou (nebo ribósou) a chrómem v doporučené denní dávce. Por úplnost jen dodám, že naše tělo produkuje denně 2g kreatinu, které spotřebujeme. Pokud tedy uvažujeme 10 % účinnost, která je často zmiňována je dávka 20 g

optimální.

 

Složení: 100% Kreatin Monohydrat

 

 

Doporučené dávkování ( dle výrobce):

 

Rozmíchejte 5g Creatinu /1 čajová lžička/ ve 400ml studené vody. Do této vody je důležité přidat hroznový cukr, nebo sacharidovou směs. Podávejte 1 až 3 krát denně po dobu 4-6 týdnů. Pak vysaďte na 1 měsíc.

 

Obsah: 300 g (100% My Supps 100% Creatine Monohydrate Powder)

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany