My Supps, 100% Beta Alanine, 300g

My Supps, 100% Beta Alanine, 300g Zobrazit větší

16

My Supps (SRN)

Beta-Alanine zvyšuje množství carnosinu ve svalové tkáni. Snižuje kyselost svalů. Zvyšuje svalovou vytrvalost. Lepší napumpování pomocí syntézy oxidu dusnatého.

Více informací

560 Kč s DPH

Beta-alanin prošel mnoha studiemi na významných amerických univerzitách a institutech. Jeho výzkum zašel tak daleko, že nebyl zkoušen pouze na krysách nebo buňkách ve zkumavce, ale klinické studie byly prováděny na lidech. Závěry jsou jednoduché, beta-alanin funguje!!

 

 

 

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která se přirozeně nachází ve spektru beta aminokyselin. Neměla by být zaměňována s aminokyselinou alanin, protože se jedná o jinou látku. Beta-alanin je získáván z přírodních zdrojů, které obsahují dipeptidy s obsahem této aminokyseliny (carnosin, anserine, balenine/

 

 

 

 

 

Ale jak nám může pomoci beta-alanin?

 

 

Chcete-li porozumět jak funguje beta-alanin, musíte pochopit funkci carnosinu. Beta-alanin totiž vede k vyšší syntéze carnosinu. Až ten má vliv na naše svaly a schopnosti podat výkon. Carnosin pomáhá stabilizovat pH svalů a zrychleně odplavuje vodíkové ionty, které jsou vydávány během cvičení. Naše tělo vyrovnává pH přirozeně, ale pokud se dostane pod určitou úroveň, není již organismu schopný odolávat a zhoší se schopnosti podat výkon. Právě tomuto stavu se pokouší zabránit suplementace beta-alaninem prostřednictvím přetvorby na carnosin. Koncentrace carnosinu v našem těle po suplementaci beta-alaninu rapidně roste.Výzkumy ukazují, že po 4 týdenní suplementaci beta-alaninem, se zvýšilo množství carnosinu v našem organismu o 42 – 65 %. Po 12 týdnech se koncentrace carnosinu zvýšila na 85 %. Tento stav již značně ovlivňuje náš výkon a schopnost budovat svalovou hmotu. Aktivují se tak systémy zodpovědné za růst svalů, svalovou vytrvalost, sílu a sytící schopnost našich svalů.

 

 

 

 

Suplementace beta-alaninem vede k těmto efektům:

 

 

- Zvýšení svalové síly

 

- Zlepšení výkonu

 

- Zvýšení svalové síly

 

- Zvýšení anaerobní vytrvalosti

 

- Zvýšení aerobní vytrvalosti

 

- Oddaluje svalovou únavu

 

 

 

 

 

Pro koho je tedy beta-alanin vhodný?

 

 

- Siloví sportovci, kteří usilují o nárůst svalové hmoty a síly (powerlifteři, vzpěrači…)

 

- Siloví sportovci s potřebou svalové vytrvalosti (veslaři, kulturisté…)

 

- Sportovci, kteří dosáhli stagnace ve své sportovní disciplíně

 

 

 

 

 

Denní dávka potřebná ke zlepšení výkonu se pohybuje od 2 g výše. Jako účinná látka je však označována suplementace kolem 4-5 g denně. Nárazově můžete tuto dávku zvýšit ne však vícekrát jak jednou za týden. Vaše beta-alaninová kůra by měla trvat nejméně 3-4 týdny, po této době již poznáte stelné výsledky. Po měsíci však nemusíte končit. Doplňování beta-alaninu může trvat až 3měsíce. Po tomto období beta-alanin na měsíc vysaďte.

 

Doporučení výrobce:

Složení: 100% Beta-Alanin Doporučené dávkování: 4 g (1 mírně navršená lžička) v průběhu cvičení. Během intenzivních tréninků 6 g (vrchovatá lžička ) rozmíchat s velkým množstvím tekutiny.
Poznámka: Může obsahovat stopy sóji, laktózy a lepku.
Obsah: 300 g prášek

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany