Body Attack, GABA Gold, 80ks

54

Body Attack (SRN)

GABA, známá jako γ-Aminobutyric acid (gamma aminobutyric acid), je derivát aminokyseliny, který funguje jako inhibiční neurotransmiter v centrální nervové soustavě. Působí proti stresu, proti úzkosti, má uklidňující a uvolňující účinky.

Více informací

590 Kč s DPH

GABA je označován jako " přirozený uklidňující prostředek." Studie ukázaly, že GABA prodlužuje v těle cyklus spánku a pacienti uvádí mnohem živější sny a kvalitnější spánek. To napomáhá k celkovému odpočinku a podpoře růstu svalů. Také může zvýšit hladinu HGH (lidský růstový hormon).

 

GABA je nejlépe užívat po fyzické aktivitě, nebo po vysoce intenzivním tréninku, pro jeho relaxační účinek na centrální nervovou soustavu. Celkově zajišťuje lepší stav mysli, a také zlepšuje kvalitu spánku. HGH zvyšuje přísun aminokyselin do svalové tkáně, což pomáhá tělu při tvorbě svalové hmoty a síly, kde HGH rovněž stimuluje produkci testosteronu. Jedná se o anabolický hormon, který je nezbytný pro opravy a proces růstu svalové tkáně.

 

GABA nejen zlepšuje celkovou kvalitu života, ale také posiluje imunitní systém. To proto patří do skupiny přírodních stres-blokátorů a relaxačních doplňků, ale zejména podporuje noční růst svalové hmoty a síly. Méně stresu naopak urychluje syntézu bílkovin tím, že vytvoří novou svalovou tkáň již za 6 hodin. GABA tak asistuje při rychlém nárůstu svalové hmoty a síly, které je možné snížením svalového poškození tkáně a urychlení proteosyntézy. Vzhledem ke své vynikající vlastnosti pro ochranu svalové hmoty je GABA jedním z nejsilnějších aminokyselinových doplňků pro vytrvalost a růst svalů.

 

GABA minimalizuje ztrátu svalových bílkovin a tím urychluje proces regenerace svalů. To také vede ke zvýšené koncentraci a výraznému zvýšení energie během tréninku. Zvláště během velmi intenzivních tréninkových fází by měl být používán GABA GOLD jako cenný doplňek.

 

Obsah: 80 kapslí

 

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně (1 kapsle ihned po tréninku, 2 kapsle před spaním) s dostatečným množstvím vody

Složení: KGamma aminokyselina  (85,1%), želatina (hovězí maso), protispekavá látka Siliciumdioxid, soli magnézia z potravinových mastných kyselin, barvící látky-oxid železa, titandioxid.

Složení

   

energie

220 kJ (53 kcal)

9 kJ (3 kcal)

bílkoviny

11,9g

0,42g

sacharidy

0,0g

0g

tuk

0,4g

<0,03g

GABA Powder

85,1g

3,0g