My Supps, Arginine + Ornithine 6000, 250g

My Supps, Arginine + Ornithine 6000, 250g Zobrazit větší

14

My Supps (SRN)

L-ORNITIN je další neesenciální aminokyselinou. Společně s L-Argininem má pozitivní vliv na sekreci růstového hormonu. Ačkoliv L-Ornitin není součástí svalových bílkovin, zlepšuje transport aminokyselin do buněk. Společně s L-Argininem se podílí na detoxikaci...

Více informací

830 Kč s DPH

MySupps Arginine + Ornithine

Doplněk výživy určený pro sportovce před nebo po tréninkové námaze s rychle vstřebatelnými sacharidy

Obsahuje 70% čistého L- Argininu a z 30% L-Ornithinu

Obě Aminokyseliny podporující produkci růstového hormonu, stimulují růst svalové hmoty a urychlují celkovou regeneraci. Jsou nezbytné pro správné fungování imunity a jaterní funkce. 

Arginin je nezbytný pro vytváření sloučenin nutných pro tvorbu energie ve svalech včetně kreatin fosfátu, chrání brzlík ( thymus - hlavní imunitní žlázu) před věkovou involucí. Též stimuluje aktivitu T lymfocytů (bílé krvinky), je důležitý pro transport a uchovávání dusíku ve svalové tkáni. Studie též poukazují, že může zvyšovat produkci růstového hormonu (množství požadovaného argininu pro tvorbu růstového hormonu se však u jednotlivců liší), Amoniak (čpavek), hlavní jaterní toxin, je pomocí argininu přeměňován na močovinu, výzkumy prokázaly, že dodávání argininu v potravinových doplňcích zvyšuje syntézu kolagenu a urychluje hojení tkání po operacích, dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusičného.

Ornitin stimuluje uvolňování růstového hormonu, který zvyšuje syntézu svalové tkáně. Díky své přeměně na arginin, může zvyšovat transport a uchovávání dusíku ve svalech a zlepšit energetickou bilanci svalů díky vlivu na tvorbu kreatin fosfátu, amoniak (čpavek), hlavní jaterní toxin, je pomocí ornitinu (argininu) přeměňován na močovinu, výzkumy prokázaly, že zvýšená hladina argininu po suplementaci ornitinu podporuje syntézu kolagenu a urychluje hojení tkání po úrazech a operacích, arginin (vytvořený z ornitinu) chrání brzlík ( thymus - hlavní imunitní žlázu) před věkovou involucí. Též stimuluje aktivitu T lymfocytů (bílé krvinky).

Obě aminokyseliny podporující produkci růstového hormonu, stimulují růst svalové hmoty a urychlují celkovou regeneraci. Jsou nezbytné pro správné fungování imunity a jaterní funkce.
vegetariánské kapsle
Doplněk stravy s aminokyselinami
 

L-arginin a L-ornithin jsou dvě aminokyseliny, které podporují nárůst svalové hmoty, hojení ran, imunitní systém, jaterní funkce, mužskou plodnost a výkonnost.

Arginin - účinky

1) Svalová energie
Arginin je nezbytný pro vytváření sloučenin nutných pro tvorbu energie ve svalech včetně kreatin fosfátu.

 

2) Ochrana imunitního sytému
Arginin chrání brzlík ( thymus - hlavní imunitní žlázu) před věkovou involucí. Též stimuluje aktivitu T lymfocytů (bílé krvinky).

3) Růst svalů a jejich regenerace

Arginin je důležitý pro transport a uchovávání dusíku ve svalové tkáni. Studie též poukazují, že může zvyšovat produkci růstového hormonu (množství požadovaného argininu pro tvorbu růstového hormonu se však u jednotlivců liší).
 

4) Ochrana jater
Amoniak (čpavek), hlavní jaterní toxin, je pomocí argininu přeměňován na močovinu.
 

5) Hojení ran
Výzkumy prokázaly, že dodávání argininu v potravinových doplňcích zvyšuje syntézu kolagenu a urychluje hojení tkání po operacích.

6) Mužská plodnost
Arginin zvyšuje počet i pohyblivost spermií.
 

7) Mužské sexuální funkce
Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusičného - látky, která podporuje erekci penisu.

  Ornitin - účinky
 

1) Posilování svalů a jejich regenerace
Ornitin stimuluje uvolňování růstového hormonu, který zvyšuje syntézu svalové tkáně. Díky své přeměně na arginin, může zvyšovat transport a uchovávání dusíku ve svalech a zlepšit energetickou bilanci svalů díky vlivu na tvorbu kreatin fosfátu.
 

2) Ochrana jater
Amoniak (čpavek), hlavní jaterní toxin, je pomocí ornitinu (argininu) přeměňován na močovinu.

3) Hojení ran
Výzkumy prokázaly, že zvýšená hladina argininu po suplementaci ornitinu podporuje syntézu kolagenu a urychluje hojení tkání po úrazech a operacích.
 

4) Stimulace imunitního systému
Arginin (vytvořený z ornitinu) chrání brzlík ( thymus - hlavní imunitní žlázu) před věkovou involucí. Též stimuluje aktivitu T lymfocytů (bílé krvinky).

 

Složení:L-argininhydrochlorid(70%),L-ornitinhydrochlorid(30%).

 

                                                             

 

Nutrtiční hodnoty

 
 

na 100 g

 
 

na poci/ 6 g v 200ml vody

 
 

Energie

 
 

1291 kJ/ 302 kcal

 
 

78 kJ/ 18 kcal

 
 

Tuky

 
 

< 0,1 g

 
 

< 0,1 g

 
 

- z toho nenasycené mastné kyseliny

 
 

< 0,1 g

 
 

< 0,1 g

 
 

Sacharidy

 
 

< 0,1 g

 
 

< 0,1 g

 
 

- z toho cukry

 
 

< 0,1 g

 
 

< 0,1 g

 
 

Bílkoviny

 
 

58 g

 
 

3,4 g

 
 

Natrium

 
 

0 g

 
 

0 g

 
 

L-Arginin-HCL

 
 

70 g

 
 

4,2 g

 
 

- z toho L-Arginin

 
 

58 g

 
 

3,4 g

 
 

L-Ornithin-HCL

 
 

30 g

 
 

1,8 g

 
 

- z toho L-Ornithin

 
 

23 g

 
 

1,4 g

 

 

Doporučená spotřeba: 1 odměrku rozmíchat (cca 3 g) v ovocné šťávě, nebo proteinovém nápoji. Jednu před a jednu po cvičení.

Množství: 250 g

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany