Body Attack, Carbo loader 2KG

Body Attack, Carbo loader 2KG Zobrazit větší

Body Attack (SRN)

Všichni sportovci, kteří kromě běžných jídel potřebují další dodavatele sacharidů, se mohou spoléhat na potravinové doplňky, jako je například carbo loader od Body Attack. Nápoj obsahuje 93 g sacharidů na 100 g hotového nápoje a může tak přispět k doplnění energie v těle.

Příchuť: neutrální

Více informací

400 Kč s DPH

Forma sacharidů obsažených v Body Attack Carbo Loader může být snadno absorbována žaludkem. Jiné sladké nápoje, jako jsou nealkoholické nápoje nebo ovocné šťávy, mají často velmi vysoký podíl monosacharidů, což může nepříznivě ovlivnit rychlé vyprazdňování žaludku.

Složky zahrnují maltodextrin a dextrózu, kyselinu L-askorbovou, kyselinu nikotinovou a biotin v množství 460 mikrogramů. Nápoj je zajímavý také díky vysokému obsahu vitamínů. Patří mezi ně 4,3 mg vitaminu B1, 4,8 mg vitaminu B2, 19 mg vitaminu B6 a 181 mg kyseliny askorbové.

Jaké jsou další účinné látky v přípravku Body Attack Carbo Loader?

55 mg niacinu je obsaženo v Body Attack Carbo Loader. Tento materiál může přispět nejen k udržení normálního energetického metabolismu, ale také ke snížení únavy. Snížená únava také vede ke zvýšené koncentraci.

Doporučené dávkování:

  Na jednu porci míchejte 80 g prášku do 1 litru vody. Pijte nejlépe před, během nebo po intenzivním tréninku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: maltodextrin (63%), dextróza (31%), stolní sůl, uhličitan hořečnatý, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, hydrochlorid pyridoxinu, ribofl avin, thiaminmononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, hexahydrát chloridu chromitého, Seleničitan sodný.

  Je-li neotevřený produkt uchováván na chladném, suchém místě, nejlépe před koncem balení: viz dno. Po otevření rychle spotřebujte.

Chraňte před přímým teplem a světlem.