Filozofie výrobce My Supps GmbH & Co. KG

My Supps výživa pro sportovce znamená kvalitu. Natural-fitness, kvalita a čistota výživových produktů pro sportovce.

Stojíme si pevně za kvalitou těchto naturálních výrobků od firmy My Supps. 
Vedle optimální kvality DIN certifikátů a výživových linií v Evropském a Německém prostoru si ceníme vysoký standard kvality a dalekosáhlé kvalitativní jistoty. Přesvědčte se sami.

Aspartame free

Aspartame Free

Přání mnoha zákazníků - proto: My Supps jsou výhradně bez sladidla aspartam.
 

DIN certifikát

DIN certifikát

TÜV certifikát DIN EN ISO 9001:2008. Tato certifikace znamená, že vzniklé podniky pracují podle přísné ISO kvalitativní linie. Garantuje transparentní procesy a přehledné struktury bez chyb, které se v čas podchytí.

Každý krok výrobního procesu je přesně dokumentován. Výrobní protokoly obsahují dokumentaci dodržování receptur, výběr surovin, míchání a naplnění míry. Stejná vysoká kvalita konečného produktu je proto splněna.

Dopink Free

Doping Free

My Supps si vzal za úkol sportovce při výživě čistě podpořit. Sporné úspěchy na základě anabolik a jiných zakázaných substancí na úkor zdraví nejsou našim cílem. Zdravá výživa, dobré vědecké oddělení a obsah kvalitních, vysoce cenných surovin vytváří u našich zákazníků základ důvěry.

GMP (Good Manufacturink Practices)

GMP (Good Manufacturing Practices)

Tato směrnice kvality kontroluje všechny pracovní postupy, aby se zamezilo záměnám a znečišťování a aby se stavělo na hygieně produktu a jistotě. Každý pracovní krok bude a je přesně dokumentován.

HACCP a GLP (Good Laboratory Practices)

HACCP a GLP (Good Laboratory Practices)

Produkce má úspěchy výlučně díky školenému personálu, který pracuje podle světově uznávaných HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Poins) hygienických směrnic. V produkčních místnostech panuje přísná čistota. Od příjmu surovin až po vývoz je každý krok přesně dokumentován a v nejvyšší míře jistota je garantována produkce a kvality. Pravidelné kontroly kvalit vás ujistí, že obdržíte jen prvotřídní zboží. Všechny vystavené protokoly podléhají archivaci a uchovací lhůtě.

IFS (International Food Standart)

IFS (International Food Standard)

My Supps produkty odpovídají certifikaci International Food Standard, který byl v roce 2003 definován zástupci evropské potravinářské obchodní společnosti a přezkoušeny a certifikovány odborem pro bezpečnost potravin. Do tohoto oboru spadá také kvalita a legalita produkce potravin.

Laboratory Tested

Laboratory Tested

Všechny naše produkty jsou vyráběny podle nejnovějších směrnic kvality a již během výroby jsou prohlíženy nezávislými potravinovými znalci. V našem vlastním výzkumném oddělení pracujeme pernamentně na optimalizaci výživy pro sportovce a nejnovější výzkumy a výsledky přenášíme do našich produktů.

Made in Germany

Made in Germany

Produkty značky My Supps jsou vyrobeny výhradně v Německu.