Agave9, Energy snack, 30g

Agave9, Energy snack, 30g Zobrazit větší

Agave9

Bio kvalitní gely

Čistě přírodní složení

Každý z našich gelů je tvořen s cílem dosažení nejlepších účinků přírodní cestou bez jakékoliv chemie

Více informací

59 Kč s DPH

  • Lemon Cake

Vysoce energetický a zároveň lahodný snack v BIO kvalitě, vhodný pro každou příležitost. Zkombinovali jsme pro vás výběr těch nejkvalitnějších surovin z celého světa a vyhotovili jsme unikátní recepturu. Výsledkem je lahodná chuť, lehká stravitelnost, silné energetické účinky a 100% BIO čistota (Chocolate a LemonCake). Dlouhotrvající povzbuzení bez jakýchkoliv chemikálií.

Výběr těch nejkvalitnějších surovin z celého světa a kombinace moderních postupů gastronomie zaručují lahodnou chuť, výjimečnou na poli sportovní výživy. Tvorba gelů probíhá pomalými procesy, aby se zachovaly všechny kvality produktu z chuťového i výživového hlediska. Gely Guaraca z řady Monk Nutrition jsou chuťově posunuty zatím na nejvyšší úroveň. Delikátní spojení surovin s krémovou chutí pro dokonalý požitek.

 

Dlouhotrvající energie

Guarana použitá ve všech gelech Guaraca je pěstována za ideálních podmínek v čisté přírodě Brazilského pralesa. Indiáni její povzbudivé účinky znají a využívají po celá staletí. Účelové pěstování Guarany začalo dříve, než Kolumbus objevil Ameriku. Indiáni užívali guaranu při bojích jako tajnou zbraň na zvýšení koncentrace, tělesné a duševní výkonnosti, ale i při oslavách na získání dobré nálady. Guarana je plná antioxidantů a velkým množstvím guaraninu, který je přirozená alternativa ke kofeinu. Guaranin na rozdíl od kofeinu se do těla uvolňuje postupně a nabuzení trvá déle. V našich energetických gelech Guaraca je použita ta nejvyšší kvalita guarany. Složení je tvořeno tak, aby se jednotlivé složky povzbuzovali synergickým efektem. Nabuzení z guarany se dostaví velmi rychle po konzumaci a přetrvává déle než káva nebo čaj. Je vhodná i pro sportovce na zintenzivnění fyzického výkonu.


Výživové hodnoty v 30 gramech:

Energie 98kCal

Bílkoviny 0.20g

Tuky 0.86g

nasycené mastné kyseliny 0.79g

Sacharidy 22g z toho cukry 19.5g

Vláknina 0.10g

Sodík 28.50mg

Vápník 0.37mg

Draslík 2.76mg

Hořčík 0.01mg

Kofein 19.8mg