Body Attack, BCAA Shock, 120caps

Body Attack, BCAA Shock, 120caps Zobrazit větší

89

Body Attack (SRN)

Body Attack BCAA Shock-doplněk aminokyselin, v kterém jsou obsaženy tři základní esenciální aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin.

Více informací

825 Kč s DPH

Body Attack BCAA Shock - 120 Caps-

 

  -Extrémní high-dávky kapsle aminokyselin pro všechny, kteří tvrdě pracují

 

-Maxi-BCAA C

 -Plus L-alanin

 -Doporučeno profesionály

 

 

 Jednostranná výživa a vysoká sportovní zátěž jakou jsou hlavně silové a vytrvalostní výkony znamenají vysoké nároky na proteinovou výměnu. Proto pak dochází k vysoké potřebě BCAA, kterou lze vyrovnat příjmem Body Attack BCAA Shock.

 

 

  K zajištění již existující svalové hmoty přispívají esenciální aminokyseliny. Ty se také podílí na stavbě a růstu svalů. V Body Attack BCAA Shock jsou zastoupeny aminokyseliny L-Leucin (3745mg v jedné porci) L- Isoleucin (1750mg v jedné porci) a L-Valin (1750mg v jedné porci) v optimálním poměru 2:1:1

 

 Na co mají BCAA ještě vliv?

 

BCAA podporuje energetickou výměnu látek při vysoké tělesné zátěži. Dále se podílí na stavbě proteinů a nervových tkání. Přibližně třetina BCAA obsažených ve svalech přispívají k tvorbě tělesného glutaminu a pomáhají tak vyrovnané výměně proteinů a aminokyselin a tvorbě nové svalové hmoty.

 

Co dále Body Attack BCAA Shock ještě obsahuje?

 450 mg L-Alaninu v jedné dávce ( tuto aminokyselinu podobnou glutaminu potřebuje tělo při zvýšené tělesné výměně)

Vitaminy skupiny B, které jsou důležité pro bezproblémový průběh látkové výměny, čímž se významně podílí na tělesných a i duševních výkonech.

 

 Také běžci maratonů, triatlonisté a další sportovci, kteří se věnují extrémním sportovním aktivitám, jistě ocení pozitivní efekt Body Attack BCAA Shock.

 

 Složení:

 L-Leucin (40,4%), L-Isoleucin (18,9%), L-Valin (18,9%), L-Alanin 450mg, potah kapslí hovězí želatina, separátory: magnezium, Kaliumcitrat, Niacin, D-Pinitol, Beta Ecdysteron , kyselina pantothenová, Vitamin B6, Vitamin B12, Oxygen-Acid-Buffer (směs kyseliny alginové).

 

 Doporučené dávkování:

 7 kapslí přibližně 30 minut před tréninkem

 Obsah:

120 kapslí (1325 mg) to je 17 dávek

  • ks 120 caps