My Supps, 100% BCAA Powder, 300g

My Supps, 100% BCAA Powder, 300g Zobrazit větší

9

My Supps (SRN)

BCAA podporují růst kvalitní svalové hmoty, urychlení a prohloubení regenerace po náročném výkonu.

Více informací

590 Kč s DPH

BCAA jsou aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin. Ty se podílejí na mnoha důležitých procesech látkové výměny a mají být stále součástí výživy pro silové sportovce. My Supps Powder nabízí tyto aminokyseliny ve velkém množství, takže doplnění sportovní výživy může být plnohodnotně a snadno uskutečněno.

 

 

Protein ve výživě má mnoho důležitých způsobů účinků, které mají zvláště velký význam pro silový sport. Podílí se na vytvoření nové svalové hmoty, může udržovat původní svalovou hmotu a slouží také k udržování kosterního systému, na který je během silového tréninku kladen velký požadavek.

 

My Supps Powder se skládá ze 100% proteinů formy BCAA, které jsou stavební látkou pro stavbu svalové hmoty. Preparát se zamíchá do tekutiny s obsahem uhlohydrátu a pije se přímo před nebo po intenzivní tělesné zátěži.

 

My Supps Powder během diety.

 

Jednou ze zvláštních vlastností je odmítnutí uhlohydrátů a tuků. Na tomto základě může sportovec svoji svalovou hmotu zásobit i během diety beze strachu z tvoření tuků.

 

Tyto vlastnosti jsou zvláště důležité pro takové silové sportovce, kteří se připravují na soutěž a chtějí se zbavit přebytečného tělesného tuku.

 

Tito sportovci stojí před problémem, že s redukcí přísunu kalorií se může dostavit pod zásobení svalové hmoty. Výživa s obsahem bílkovin jako je My Supps Powder bez tuků a uhlohydrátů je tedy přesně to pravé, ale také jiní atleti jako vytrvalostní sportovci mohou na intenzivním zásobení proteiny profilovat.

 

Složení: L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, Trennmittel (Siliciumdioxid)

 

Nutricni hodnoty

 100 g

Energetická hodnota

1694 kJ/(398 kcal)

Bílkoviny

100 g

z toho BCAAs

100 g

z toho L-Leucin

50 g

z toho L-Isoleucin

25 g

z toho Valin

25 g

Sacharidy

<0,1 g

Tuky

<0,1 g

Dávkování: 5g (1 1/2 odměrky) rozmíchat s 300ml ovocné šťávy (jablečná šťáva) nebo v proteinovém koktejlu, bezprostředně před, v průběhu a po intenzivní zátěži. Doporučená denní dávka by neměla překročit doporučené dávkování.

 

Obsah: 300 g

Aspartame freeDIN certifiedDoping freeGMP certifiedHACCP certifiedIFS certifiedLaboratory testedMade in Germany

  • hmotnost 300g