Body Attack, Tribulus terrestris 1200, 150ks

Body Attack, Tribulus terrestris 1200, 150ks Zobrazit větší

50

Body Attack (SRN)

Kotvičník zemní je jednoletá poléhavá bylina z čeledi kacibovitých. Kapsle Tribulus Terrestris obsahují 100% vysoce čistého, certifikovaného extraktu Tribulus Terrestris, při jehož užívání byl v kombinaci s intenzivním tréninkem zaznamenán růst svalové hmoty.

Více informací

780 Kč s DPH

Body Attack kapsle obsahují 1200mg Tribulus Terrestris v 1 tabletě a řadí se tak díky velmi vysokému obsahu saponinu 480 mg / k produktům na bázi tribulu s nejvyšší koncentrací a účinností na světě.

 

 

 

Viditelné přibývání Vaší svalové tkáně a zvyšování výkonnosti je výsledkem anabolických procesů, provázejících a podporujících fázi růstu Vaší svalové hmoty.

Pravidelné sportovní zatížení může mít za následek zvýšení obsahu testosteronu v krvi až o 25%. Obsah testosteronu, mužského pohlavního hormonu, se kolem 25. roku života snižuje ročně až o 1,2 procenta, takže s přibývajícím věkem může docházet k jeho nedostatečné činnosti. Sportovní zatížení nebo intenzivní tréninkový program mohou tento proces pozitivním způsobem významně ovlivnit. Extrakt Tribulus Terrestris zvyšuje výkonnost při sportovní zátěži a podporuje tak přirozenou modulaci testosteronu.

 

 

 

Testosteron je nejsilnější steroidní hormon s příznivým účinkem na růst svalové hmoty. Růst svalové hmoty je regulován právě tímto hormonem. Za všechny typicky mužské znaky, jako jsou např. svalová hmota, široká ramena, růst vousů, hluboký hlas, sexuální pudy, potence, schopnost sebe prosazení se atd., je odpovědný testosteron. Je to hormon, který z mladíků dělá skutečné muže, a který je dělá odlišnými od žen. Studie dokládají, že testosteron stimuluje syntézu proteinů, podporuje růst svalové hmoty a urychluje regeneraci. Čím více testosteronu tělo produkuje, tím více svalové hmoty a síly se tvoří. Je tedy důležitý např. pro bodybuildery.

 

 

 

Při růstu svalové hmoty je nutné dbát především na zvýšený přísun kalorií, protože tvorba svalové hmoty je možná pouze při dostatku živin. Doporučujeme proto cílený doplňkový příjem proteinů a uhlohydrátů v kombinaci s užíváním kapslí Tribulus Terrestris 1200.

 

 

 

Složení Tribulus Terrestris extrakt (87,6%), tobolky: želatina (hovězí), dělící prostředek stearát hořečnatý a oxid křemičitý, barvivo: oxid titaničitý; Hydroxidy železa.

 

 

 

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně s vodou přibližně 30 minut před intenzivním výkonem. V netréninkový den 1 kapsle s vodou před spaním