Body Attack, Testo-Shock, 90caps

Body Attack, Testo-Shock, 90caps Zobrazit větší

92

Body Attack (SRN)

Body Attack Testo Shock je ideálním doplňkem pro regeneraci.

Více informací

650 Kč s DPH

V Testo-Shock jsou bohatě obsažené vysoce jakostní rostlinné extrakty, jako např.Tribulus Terrestris, Avena Sativa, Citrus Aurantium nebo Rhodiola Rosea. Testo-Shock byl vytvořen specielně pro osoby, které jednak nemají možnost dopřát si čas na odpočinek a jsou neustále vystaveny stresovým situacím a které jsou zapojeny nepřetržitě v intenzivním svalovém tréninku.

 

Určitě je dobré vědět, co stres může zapříčinit

Sportovci, kteří si zvyšují své tréninkové dávky a dostávají se na vysokou výkonnostní úroveň, by měli svému tělu dopřát i odpočinkové fáze. Pokud k tomuto nedochází, projevuje se stres negativně na látkové výměně. To se projeví jako ztráta na výkonnosti. Sportovec může pak trpět únavovým syndromem, poruchami spánku, nechutenstvím, problémy s koordinací nedostatkem síly, vyčerpaností či depresemi.

 

Stres vede také ke změnám v hormonální rovnováze, ke změnám při energetické výměně látek, což vše může způsobit psychickou a emocionální vyčerpanost. V současné době je tato podoba vyčerpanosti zvláště v odborném světě označována jako Burnoutův syndrom.. Značnou roli zde hraje hormon testosteron, který má rozhodující vliv pro šíření – přenos a na stavbu svalové tkáně.

 

Náš tip

Je-li potřeba znovu nastolit tělesnou rovnováhu, je nutné zavést pravidelné a delší odpočinkové fáze. Rozptýlit se, zcela „vypnout“ se může podařit např. při návštěvě kina, divadla, ve welnescentru, při masáži, v sauně, při lehkém plavání nebo na procházkách

 

Obsah:

Tribulus Terrestris Extrakt (davon 90% Saponin), extrakt z kořene Maca, želatina (hovězí),

extrakt z kořene Yam, extrakt ze zeleného ovsa ( Avena Sativa), separátory (Siliciumdioxid, Magnesium), Niacin, Panax Ginseng extrakt, barvidla (Eisenoxid, Titandioxid, Tartrazin (E 102*)), Citrus Aurantium extrakt, Zinkcitrat-3-hydrat. *E 102: možná aktivita a škodlivý dětem

Informace pro alegiky: Může obsahovat stopy lepku, laktózy, sóji a vaječné bílkoviny.

Nutriční hodnoty

Na porci/ 4 Kapsle

% RDA*

Energie

69 kJ (16 kcal)

 

Bílkoviny

1,1 g

 

Sacharidy

2,1 g

 

- z toho cukr

0,2 g

 

Tuky

0,2 g

 

- z toho nasycené mastné kyseliny

0,1 g

 

Vláknina

0,3 g

 

Sodík

< 0,001 g

 

Testo Shock Forma:

4377 mg

 

Tribulus Terrestris Extrakt

1800 mg

 

-z toho Saponiny

1620 mg

 

Macaroot Extrakt

1320 mg

 

Wild Yam nebo-li Smldinec chlupatý

600 mg

 

-z toho Diosgenin

360 mg

 

Avena Sativa

400 mg

 

Panax Ginseng Extrakt

40 mg

 

Kudzu kořen Extrakt

200 mg

 

Citrus Aurantium Extrakt

17 mg

 

Niacin

48 mg

300

Zinkcitrat-3-hydrat

10 mg

 

-z toho zinek

3,1 mg

31Návod k použití: Užívejte 2 kapsle nejlépe ráno po probuzení a večer před spaním.Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Obsah: 90 kapslí