Body Attack, Glutamine 10000, 300tab

Body Attack, Glutamine 10000, 300tab Zobrazit větší

Body Attack (SRN)

Každý, kdo pravidelně vystavuje své tělo vysoké úrovni stresu prostřednictvím intenzivního tréninku nebo je opakovaně vystavován stresovým situacím v každodenním životě, potřebuje výrobky s maximálním efektem, aby poskytl svému tělu a svalům nejlepší živiny.

Více informací

Zařazení:

640 Kč s DPH

Jak již název napovídá, kyselina glutamová 10 000 od Body Attack dodává semifen-esenciální aminokyselinu L-glutamovou kyselinu ve volné formě. Kyselina L-glutamová se nachází hlavně ve svalové tkáni a je proto obzvláště oblíbená mezi silovými sportovci.

Vytrvalostní atleti s dietou s velmi nízkým obsahem tuku a sacharidy, stejně jako ženy, které často stravují a nespotřebovávají mnoho bílkovin ve stravě (např. Mléčné výrobky, maso), mohou těžit z produktů Maxi-Caps, které jsou vyráběny bez genetického inženýrství.

Produktové svítilny
• 10 000 mg kyseliny L-glutamové denně
• Pro metabolismus proteinů
• Vyrobeno bez genetického inženýrství
• Volná forma kyseliny glutamové
• Maxi-Caps pro více účinné látky
• 300 kapslí trvá 37 dní
• Ideální pro cestování

S kyselinou glutamovou 10 000 můžete pozorně sledovat denní množství aminokyselin.

Můžete použít Maxi-Caps, které obsahují více účinné látky než konvenční kapsle, kdykoliv, při jakékoli příležitosti a bez velkých potíží.

Jedna tobolka obsahuje 1 250 mg mikro-jemného prášku kyseliny L-glutamové, který je na těle poskytován na počátku metabolismu bílkovin.


Normálně může být kyselina L-Glutamová produkována přímo tělem z 8 esenciálních aminokyselin. Pokud je však nedostatek těchto aminokyselin, tělo potřebuje čerpat z nouzových rezerv. Metabolické procesy, které pokračují nepřetržitě, budou stále pokryty, ale svaly ztratí cennou látku.

Kyselina Body Attack L-Glutamic 10 000 je ideálním společníkem při náročných cvičeních a fyzickém přetížení. Výsledkem je, že tělo nemusí plýtvat esenciálními aminokyselinami, aby vytvořilo kyselinu L-glutamovou, a konverze proteinu může být stabilizována.

To zase znamená, že stavební a konverzní procesy mohou pokračovat nerušeně. Kyselina L-glutamová 10 000 tedy slouží jako malý proteinový pufr, když je váš denní příjem bílkovin a energie nedostatečný během náročných cvičení.