Body Attack, Mineral Reload, 80g

Body Attack (SRN)

Body Attack Mineral Reload jsou šumivé tablety které dodávají tělu okamžitě klíčové vitamíny a minerály. Jednoduše přidejte šumivou tabletu do sklenice vody a vychutnejte si lahodný šumivý nápoj.

Více informací

130 Kč s DPH

  • Lemon
  • Grapefruit

Šumivé tablety The Body Attack Mineral Reload dodávají vašemu tělu klíčové vitamíny a minerály. Jednoduše přidejte šumivé tablety do sklenice vody a vychutnejte si lahodný šumivý nápoj.

PŘEDNOSTI PRODUKTU:

  • Šumivé tablety
  • 400 mg BCAA na porci
  • 112 mg hořčíku na jednu porci
  • 56 mg vitamínu C na jednu porci
  • 4 mg extraktu zeleného čaje na jednu porci
  • Lahodné a osvěžující
Co dělá nápoj tak zvláštním, je jeho směs 3 mikroživin, vitamínu C, hořčíku a sodíku . Při intenzivním tréninku, namáhavé fyzické námaze a vysokých teplotách v létě ztratíte minerály zejména pocením. Pokud jsou 3 mikroživiny nedostatečně dodávány do těla v rámci vaší normální stravy, pak tyto minerály postrádají normální metabolismus energie - protože vitamin C a hořčík zajišťují normální a hladký chod tělních funkcí.

Body Attack Mineral Reload dodává svalům a imunitnímu systému hořčík a vitamín C během intenzivního tréninku. Hořčík je obzvláště důležitý pro zajištění normálního fungování svalů a vitamín C je nezbytný pro správné fungování imunitního systému. Kromě toho pomáhá v této fázi snižovat únavu a vyčerpání . Příchuť Pink Grapefruit také obsahuje 150 mg kofeinu na porci, což může také pomoci v boji proti únavě.

Hořčík je minerál, který je nutný pro zajištění normálního fungování nervového systému a výkonu paměti. To znamená, že během fází duševního úsilí pomůže hořčík podporovat vysoce stresovaný nervový systém, což zase zvyšuje potřebu hořčíku v těle. Minerální Reload vyniká ovocnou citronovou příchutí , obsahuje málo cukru a neobsahuje laktózu . Protože šumivé tablety neobsahují žádné živočišné složky, jsou také ideální pro vegany.

Doporučené dávkování: Rozpusťte nejvýše 2x 1 tabletu denně v 750 ml vody a pít přednostně před, během nebo po cvičení. Nepřekračujte udávané množství spotřeby.


Složení: Acidifier (kyselina citronová), hydrogenuhličitan sodný, zvlhčovadlo (sorbitol), regulátor kyselosti (kyselina jablečná), uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan draselný, inulin,
Aromatizace, kyselina L-askorbová (vitamín C), uhličitan vápenatý, sladidlo (sukralosa), extrakt ze zeleného čaje, barvení (riboflavin). Hořčík přispívá ke snížení únavy a únavy.

nutriční hodnota

na 100g

na 2 tablety

energie

868kj/207kcal

70kj/17kcal

tuky

0g

0g

 - z toho mastné kys.

0g

0g

karbohydráty

9,4g

0,8g

 - z toho cukry

0,3g

0,02g

protein

0g

0g

sůl

12,7g

1,02g

vitamín C

700mg

56mg

hořčík

1400mg

112mg

sodík

5000mg

400mg

extrakt ze zeleného čaje

50mg

4mg