Body Attack, Mineral Reload, 80g

Body Attack (SRN)

Body Attack Mineral Reload jsou šumivé tablety které dodávají tělu okamžitě klíčové vitamíny a minerály. Jednoduše přidejte šumivou tabletu do sklenice vody a vychutnejte si lahodný šumivý nápoj.

Více informací

130 Kč s DPH

  • Lemon
  • Grapefruit

To, v čem je nápoj tak výjimečný, je jeho směs tří živin, vitaminu C, hořčíku a sodíku. Během intenzivního cvičení, namáhavé fyzické práce a vysokých teplot v létě budete především ztrácet minerály pocením. Pokud jsou 3 mikroživiny nedostatečně dodávány tělu v rámci normální stravy, o tyto minerály bude mít tělo nedostatek při normálním energetickém metabolismu - protože vitamín C a hořčík zajišťují normální a hladký chod funkcí těla.

 Body Attack Mineral Reload dodává svalům a imunitnímu systému hořčík a vitamín C, během intenzivního tréninku. Hořčík je zvláště důležitý pro zajištění normálního fungování svalů a vitamin C je nezbytný pro správné fungování imunitního systému. Navíc pomáhá snížit únavu a vyčerpání během této fáze. Mineral Reload s citronovou vůní, obsahuje málo cukru a je bez laktózy. Vzhledem k tomu, že šumivé tablety neobsahují žádné živočišné přísady, jsou také ideální pro vegany.

Doporučené dávkování: Rozpusťte nejvýše 2x 1 tabletu denně v 750 ml vody a pít přednostně před, během nebo po cvičení. Nepřekračujte udávané množství spotřeby.

Složení: Acidifier (kyselina citronová), hydrogenuhličitan sodný, zvlhčovadlo (sorbitol), regulátor kyselosti (kyselina jablečná), uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan draselný, inulin,
Aromatizace, kyselina L-askorbová (vitamín C), uhličitan vápenatý, sladidlo (sukralosa), extrakt ze zeleného čaje, barvení (riboflavin). Hořčík přispívá ke snížení únavy a únavy.