Proteiny Počet produktů: 12

Filtr zboží

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
 • 1 250 Kč

  Proteinový výrobek tohoto typu ocení každý zejména pro rychlost a snadnost jeho přípravy kdykoli a kdekoli je třeba. I když dokáže snadno nahradit svačinu, je třeba dbát hlavně na kvalitu a pestrost pevné stravy, kterou by ani top produkt nikdy neměl zcela nahrazovat! 3 příchutě : Jahoda, Vanilka, Čokoláda všechny produkty jsou z ekologického zemědělství.

  1 250 Kč
 • 1 320 Kč

  Nový syrovátkový izolát. Extrem ISO whey od Body Attack je extrémně bohatý na cenné syrovátkové proteiny. Na jednu porci (50 g prášku ve 250 ml vody) dodává přibližně 44 g bílkovin ze syrovátkových proteinů, pouze 2 g sacharidů a asi 0,5 g tuku. Příchuť: Neutral

  1 320 Kč
 • 1 270 Kč

  My Supps 100% Natural Whey Protein je bílkovina vhodná pro výstavbu a uchování svalové tkáně. Neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani umělá ochucovadla. Doporučujeme k tomu Flav drops slazený stévií

  1 270 Kč
 • 1 250 Kč

  My Supps 100% Natural Vegan Protein je přírodní 100% bílkovina z luštěnin (hrách). Ideální zdroj bílkovin pro vegany, který podporuje budování svalů.

  1 250 Kč
 • 1 270 Kč

  My Supps 100% NATURAL CASEIN je protein s prodlouženým uvolňováním. Využívá se především jako noční protein. Neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani umělá ochucovadla.

  1 270 Kč
 • 399 Kč

  Komplexní proteinový koncentrát z rakouských dýňových semínek. Proteinový prášek v kvalitě RAW je vyroben šetrným vylisováním a rozmělněním semínek. Produkt díky tomu obsahuje vyvážený obsah plnohodnotných bílkovin, vlákniny a omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin.

  399 Kč
 • 399 Kč

  Komplexní proteinový koncentrát z evropských konopných semínek, vyráběný pod ochrannou známkou CANAH®. Produkt nabízí vyvážený obsah bílkovin, vlákniny a omega 3-nenasycených mastných kyselin. Produkt je zpracován „za studena“, bez použití chemických substancí, v kvalitě RAW, bílkovina tak není tepelně ani chemicky denaturována.

  399 Kč
 • 249 Kč

  Bioaktivní kokosová dužnina v prášku zpracovaná za studena. Kvalitní kokosové ořechy z Filipín jsou zpracovávány za pomocí špičkové kryotechnologie v Německu, kde je dužnina přeměněna v prášek. Děje se tak při kontrolované teplotě prostředí a při zamezení přístupu kyslíku (zamezení oxidace/denaturace).

  249 Kč
 • 390 Kč

  Biotona Bio Hemp Protein Raw  je konopný protein který se získává z odrůd konopí, které jsou speciálně pěstovány pro použití jako potraviny.

  390 Kč
 • 390 Kč

  Biotona Hrachový Proteinje optimální komplex vysoce kvalitních rostlinných bílkovin.

  390 Kč
 • 1 149 Kč

  Příchuť Čokoláda - Vegan Protein = silný a vyvážený přírodní proteinový zdroj všech esenciálních aminokyselin (EAA) - Proteinová instantní formule s obsahem 76% bílkovin - Výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (proteinový koncentrát z rýže : proteinový koncentrát z hrachu)

  1 149 Kč
 • 1 499 Kč

  Příchuť : -čokoláda              -vanilka Natural Whey Protein je nová generace naturálně ochucených proteinových koncentrátů bez obsahu nežádoucích syntetických a umělých aditiv. Jemná, přirozená chuť a maximální čistota umožňující dlouhodobé dávkování v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky.

  1 499 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek