Seznam produktů výrobce Desert Essence (USA)

Cílem Desert Essence je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly k zlepšení zdravého životního stylu.

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Jejím hlavním cílem je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly k zlepšení zdravého životního stylu. Produkty Organics zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, s BIO složkami, jako jsou kokos, maliny, červené hrozny, pistácie apod.

Desert Essence Organic nabízí vysoce kvalitní produkty s jedinečným složením z čistě přírodních látek např.: kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko, levandule, citrónový tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie, mandle a to vše v BIO kvalitě.

Pro citlivou pleť máme řadu produktů NEUTRAL, které obsahují BIO jojobový olej, BIO zelený čaj, BIO mořské řasy nebo BIO slunečnicový olej.

Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl / laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ani žádné ropné složky.

Produkty firmy Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Více »

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.